Darcy dienoraštis: patikrinkite šiuos šiuolaikiškus registrus, plius įdomus būdas paprašyti savo „tarnautojų“


Fotografija: Zolos sutikimas

Zoro „Tory Burch“ registras


Naujos naujienos stalo nustatymui. Visiems nuotakams, kurie trokšta ką nors Tory Burch, jos namų kolekcija yra pasirinkta pagaliau galima įsigyti „Zola“ vestuvių registrą (išradinga svetainė, kurioje registruojami registrai iš šimtų prekių ženklų, kad galėtumėte užsiregistruoti bet kuriam iš staltiesės ir sūrio klasės). „Tory“ Kinijos kolekcija susideda iš klasikinių, pavyzdžiui, mėlynos ir baltos kempinės, ir jos parašo „Dodie Thayer Lettuce Ware“ kolekcijos originalioje žaliame, įkvėptoje 1960-ųjų „Palm Beach“. Pati „Dodie“ yra amerikietiška puodininkė ir amatininkė, kurios salotų dirbiniai buvo surinkti iš žymių, tokių kaip Vindzoro kunigaikštis ir Jackie O. Be porceliano ir stemware, taip pat yra prašmatnūs kokteilių servetėlės ​​ir žvakės, kurios suteikia puikias dovanas savo vestuvių vakarėliui .

Darcy dienoraštis: eikite į Martha Stewart metinę vestuvių šventę Čikagoje Fotografija: Maggie Louise Confec sutikimas

Maggie Louise „Būk mano tarnaitė“


Ar yra „saldesnis“ būdas paprašyti jūsų artimiausių draugų būti savo bridesmaids, nei su šokoladu? Tai "Būk mano tarnaitė?" „Maggie Louise“ dėžutės yra žavingas ir skanus būdas iškviesti antrą svarbiausią progos klausimą - ar netgi kaip vestuvių vakarėlio dovaną. Jie atrodo beveik per daug gerai, kad juos valgyti. Jei norite tiesiog duoti savo dovanas S.W.A.K., kodėl gi ne duoti lūpų ir M-W-A-H dėžutės? Maggie Louise taip pat atlieka daug užsakymų. Kodėl gi ne „Taikos meilė ir pusryčių Tacos“ langelis vestuvėms „Lone Star“ valstybėje? Nesvarbu, ką pasirinksite, jie žinos, kaip jie vertinami.


Fotografija: SophistiPlate per Instagram

Sophistiplate

Niekas nepripažįsta puikios Kinijos, tačiau daugelis partijų (ir valymas) reikalauja vienkartinio naudojimo. Jei turite paplūdimio kepsninę savo repeticijų vakarienei ar nuotakos dušo iškylai, jūs ieškosite kažko elegantiško, bet vienkartinio ir lengvo. Įveskite Sopshistiplate. Jų vienkartiniai stalviršio gaminiai apima spektrą nuo įkroviklio plokštelių iki desertinių dubenėlių ir, geriausia, atrodo nieko, bet ne vienkartinio. Nuo satino aukso iki dramblio kaulo, šie rinkiniai puikiai tinka užduoties šalims ir daugiau. Be to, jie parduodami kaip kuruoti rinkiniai arba galite įsigyti savo mėgstamiausius individualiai.