Ar aktorius Zachary Quinto tiesiog atskleidė, kad jis užsiima?

 

laurų kanjono naktį.

„Zachary Quinto“ (@zacharyquinto) bendrinamas pranešimas

Ar aktorius Zachary Quinto susituokė? Neseniai paskelbtas pranešimas Instagram tikrai turi stebuklų. Žvaigždė tiesiog pasidalino nuotrauka, kurioje jis dėvėjo žiedą ant ketvirtojo piršto, o jo poza vaizde, atrodo, yra raktas, kad jis įsitraukė.

Paveikslėlyje, kurį vakar „Quinto“ bendrino, garsenybė ir jo ilgas draugas Miles McMillan rodomi kartu. Quinto turi savo dešinę ranką aplink McMillaną, o jo kairė ranka yra pakėlusi galvą. Pozicija rodo, kad jis sąmoningai norėjo, kad jo pasekėjai matytų jo žiedo pirštų papuošalus. Nors pora nepateikė pranešimo, Savaitės savaitė pažymi, kad „McMillan“ bendrino klipą „Instagram“ istorijoms, kurios padidino aptariamą „bling“.

STEPHANIE BEATRIZ OF BROOKLYN NINE-NINE YRA SUSIŽADĖJĘS!

„Quinto“ ir „McMillan“ dalyvavimas yra prasmingas, atsižvelgiant į tai, kad jie yra vedę nuo 2013 metų. 2015 m. Jie kartu susibūrė ir tapo vieni kitiems akivaizdūs. „Quinto“ dažnai skelbia poros nuotraukas ir dažnai įtraukia žavingas antraštes. Birželio mėn. Jis išreiškė padėką už visą McMillan paramą, rašydamas „dėkojame už jūsų dvasios dosnumą. Jūsų kulinarinė patirtis. Jūsų humoras. Tavo širdis. Jūsų dovanos. Tavo meilė. aš negaliu palaukti, kad galėtume kalti mūsų kelią kartu, o laimingi ketverių metų jubiliejaus!

 

vienas iš epinių epizodų visais laikais. teisinga apeiginė apeiga! aš esu dėkingas visiems draugams ir šeimai, kuri mane supa šventėje, ir priminė man, kaip aš tikrai mylėjau. tai buvo prasminga ir judanti. jis buvo linksmas ir pilnas gyvenimo. ir kaip įkvėpė jaustis pavasarį į naują dešimtmetį pasitikėjimu ir tikslu bei laisve ir džiaugsmu! ir į @ milesmcmillan (be kurio nė vienas iš to nereikėtų kiek arti) ... ačiū! už savo dvasios dosnumą. savo kulinarijos patirtį. jūsų humoras. tavo širdis. jūsų dovanos. tavo meilė. Aš visų pirma esu laimingas su jumis mano gyvenime, ir aš negaliu laukti, kol mes kartu keliausime savo kelią. laimingas ketverių metų jubiliejus! aš myliu tave beprotiškai...

„Zachary Quinto“ (@zacharyquinto) bendrinamas pranešimas

Quinto yra žinomas dėl savo vaidmenų Heroes, Žvaigždžių kelias, Amerikietiška siaubo istorija, ir dar. McMillan yra menininkas ir modelis.