7 patarimai apie svajojančias žiemos dalyvavimo nuotraukas


Fotografija: Dotun Ayodeji

Kažkas neabejotinai romantiškas apie apakinančius sniego peizažus ir vėsią žiemos orą. Užfiksuokite sezono grožį, taip pat savo šiltą romantiką, planuodami savo sužadėtuvių fotografiją žiemą. Čia pateikiamos septynios idėjos, leidžiančios kuo greičiau panaudoti savo sezonines nuotraukas, kol galite atlaikyti pakankamai ilgą šalčio, kad galėtumėte pasakyti „sūrį“.

Naudokite sniegą kaip foną

Per šaltus mėnesius sniego peizažai sukuria natūralų fotografijų foną. Pasinaudokite šiomis scenomis, sukurdami sniego dengto lauko viduryje arba po medžiais, kuriuos sveria pūkuotos medžiagos poliai. Baltai nuplaunamas fonas bus įdomus jūsų nuotraukoms, neatsižvelgiant į jus ir jūsų sužadėtinę. Kaip dar vienas privalumas, jums nereikės nerimauti dėl balto sniego, kuris susiduria su savo aprangos pasirinkimu!

 

Įsidarbinkite sezoninėse vietose

Jei norite turėti daugiau vizualinio susidomėjimo foną, apsvarstykite galimybę keliauti į vietas, kurios užfiksuoja žiemos estetiką, pavyzdžiui, slidinėjimo kalną ar jaukią namą. Šitose vietose šiltesniais sezonais atrodo ne taip stebuklinga, taigi jūs gausite vieną-of-a-kind fotografiją. Įsivaizduokite žavingas tavo ir jūsų sužadėtinių nuotraukas, esančias ant slidininkų keltuvo, prijungtas prie šilto snieglentės įrankio, arba stovyklavietės prie medinio namelio.

Žaiskite su žiemos lazdomis

Naudojant keletą sezoninių rekvizitų galite greitai pakelti savo žiemos sužadėtuvių šaudymą. Štai keletas protingų idėjų:

    Pakabinkite truputį truputį iš medžio šakos ir stovėkite po juo, kol užsukite į savo sužadėtinį. Naktį paryškinkite styginių žiburių akivaizdoje arba apvyniokite sruogas aplink save. Nestle savo žiedus tarp pinecone griovelių. Palikite šiltą karšto šokolado puodelius, palikdami garbingą žiedą iš putų. Paverskite savo jauniklius į elnias su naminiais gyvūnėliais ir įtraukite jį į nuotraukas.

Su keliais pigiais rekvizitais ir daugybe kūrybiškumo galimybės yra neribotos.

6 Patarimai, kaip fotografuoti vaizdus

Personalizuokite sniegą

Norint visiškai nemokamai, pasukite į sniegą! Paimkite lazdą ir pėdsakus - kaip širdį ar inicialus - į žemę, kad pridėtumėte asmeninį prisilietimą prie nuotraukų. Taip pat galite suformuoti širdies formos gniūžtes ir mesti pretenduoti sniego gniūžtę. Jei tikrai esate pasiryžę žiemos stebuklų temai, padėkite sniegu su savo sužadėtiniu ir sukurkite sniego angelus. Bet po to, kai bus paimtos visos kitos nuotraukos, padarykite tik sniego angelus, taigi jūs neprarasite šlapių drabužių likusiam savo nuotraukų fotografavimui.

Užfiksuoti šventinius saldainius

Ar norite pasirinkti savo eglutę? Ar jūsų metinė ledo čiuožimo nuotykis vyksta kaimynystėje? Statote sniego senį savo priekiniame kieme? Perkelkite savo fotografą, kad užfiksuotumėte akimirką! Vaizdai ne tik padarys malonią asmeninio įsitraukimo nuotrauką, bet ir užfiksuos jūsų mėgstamiausias žiemos prisiminimus.

 

Apsipirkite netvarkingai

Su lauko žiemos sužadėtuvių ūgliais jums nereikės nerimauti dėl puikių vaizdų. Natūralios estetinės savybės prisideda prie plaukuotų plaukų, susietų drabužių sluoksnių ir rožinių skruostų. Neužsimenant apie savo plaukus ir makiažą, galite atsipalaiduoti ir pasimėgauti prisiminimais su savo sužadėtiniu!

Pakartokite Sweet Sayings

Visi šie mieli Kalėdų dainų žodžiai ir klasikinės žiemos kino filmų linijos gali būti perkeliamos į savo dalyvavimo nuotraukas! Paimkite mažą lentą ir užsirašykite savo mėgstamą eilutę, tada ją parodykite kamerai. Kai kurie iš mūsų mėgstamiausių: „Baby It's Cold Outside“ ir „All I Want for Christmas Is You“. Tai gali būti sūrio, bet tai visiškai tinka jūsų vestuvėms!

Ką nešioti savo elgesio nuotraukose