Kodėl tavo vestuvių fotografas tikrai nori, kad jūs galvotumėte apie tai, kaip pirma pažvelgti


Fotografija: Lacie Hansen Photography

Siekiant užtikrinti, kad jūsų vestuvės išstumtų be kablys, jūs, jūsų vestuvių planuotojas arba jūsų vietos koordinatorius sugalvosite didelės dienos laiko eilutę, kad visi judėtų. Priklausomai nuo jūsų dienos atrodo, planavimas gali būti griežtas. Nors poros tradicija, kuri nematys vieni kitų, kol ceremonija bus saldus, teoriškai, vykdymas dažnai yra sudėtingas, todėl atsiranda drąsios laiko linijos ir daug nereikalingų nervų. Sprendimas? Pirmoji išvaizda. Jis ne tik padarys jūsų dieną judesį sklandžiau, bet ir laimės jums svarbiausius rudos taškus su savo vestuvių fotografu. Čia fotografas Lacie Hansen paaiškina, kodėl mėgėjai mėgsta pirmąją išvaizdą, ir kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę turėti vieną prieš savo ceremoniją.

Susiję: Esminiai vestuvių dienos fotografijos patarimai

Pirmoji išvaizda gali būti tikrai intymi.

Daugelis porų jaučiasi kaip neturėtų matyti vieni kitų iki ceremonijos pradžios, ir nors ši tradicija yra graži, Hansen pripažįsta, kad pirmasis išvaizda yra tokia pat ypatinga. Tiesą sakant, profesionalas sako, kad pirmoji išvaizda yra daug intymesnė, ir suteikia porai galimybę praleisti laiką vien tik prieš atvykstant. Geriausia iš visų - momentas veda prie geriausių dienos rėmelių nuotraukų.

Pirmoji išvaizda padeda nuraminti nervus.

Vestuvių dienos treniruokliai yra labai dažni, o laukimas iki ceremonijos, kad pamatytumėte savo būsimą vyrą ar žmoną, gali tik pabloginti. „Mano patirtimi, tiesiog matydamas vieni kitus už tą trumpą pirmojo žvilgsnio akimirką, ramina pora galimus nervus“, - sako Hansen. Fotografai džiaugiasi galėdami dirbti su savo klientais, kad sukurtų ramesnę atmosferą, o kai kurie iš šių nervų išeinant iš pat pradžių šventėse - tai geresni portretai.

Rekomenduojama, kad laikas būtų trumpas.

Dauguma vestuvių turi tam tikrą pradžios ir pabaigos laiką, o terminai, kaip šie, nepalieka daug vietos poroms, vestuvių vakarėliams ir šeimos nuotraukoms po ceremonijos. Tokiais atvejais „Hansen“ rekomenduoja pirmąją išvaizdą kaip laiko taupymo strategiją. „Aš visiškai siūlau pirmą žvilgsnį, kai važiuojate prieš šviesą“, - aiškina ji. Nors saulėlydžio laikas priklausys nuo jūsų vestuvių vietos ir datos, galėsite užfiksuoti oficialius portretus prieš ceremoniją, todėl pora ir vestuvių šalis gali mėgautis kokteilių valandomis. Tai taip pat suteikia fotografui galimybę fotografuoti svečius, vestuvių detales ir dekorą bei kai kuriuos šeimos portretus.

Pasivaikščiojimas po praėjimu vis dar turi nustebimo veiksnį.

Net jei jie turi pirmąją išvaizdą, dauguma porų vis dar pastebi, kad įėjimas į vestuvių ceremoniją ir apsuptas visų jų draugų ir šeimos yra emocinis. Hansenas sako: „Daugelis porų, su kuriomis dirbau, turėjo pirmąją išvaizdą, kad jis neatsižvelgė į emocijas ar jaudulį, kai ceremonijoje buvo matyti vienas kitą.“ T Profesorius sako, kad vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti jūsų ceremoniją įėjimas, jaučiasi ypatingas, kad šiek tiek pakeistumėte savo išvaizdą. „Jūs galite padaryti pirmąjį išvaizdą be savo puokštės ir šydo, tada šias detales, susijusias su ceremonija, procesiškai.“