Kas turėtų rinktis kaip vestuvių ceremoniją?


Fotografija: Charlotte Jenks Lewis

Jūs paprašėte savo sesuo, pusbrolio ir geriausio draugo būti bridesmaids, bet kokie vaidmenys gali būti svarbūs jūsų gyvenime, kaip jūsų geras draugas iš darbo ar jaunikio kolegos bičiulis? Kaip paaiškėja, jie gali būti puikiai tinkami ceremonijos skaitytojams. Štai keletas svarbaus darbo galimybių.

Susijusios: Vestuvių ceremonijos skaitymai, skirti apsvarstyti jūsų darbus

Tavo preteen brolis.

12-aisiais jis yra per senas, kad būtų žiedo nešėjas, bet per jaunas, kad galėtų būti jaunikis. Kol berniukas gali kalbėti prieš minią, tai būtų mylintis pasirinkimas. Būtinai iš anksto eikite per visus sunkiai ištartus žodžius.

Senelis.

Jei esate arti nė vieno iš jūsų senelių ir norite juos gerbti ypatingu būdu, be to, kad jie vestuvių dieną suteiktų jiems korsetą ar boutonnière, paprašykite jų būti skaitytojais. Jie bus sužavėti! Prireikus priskirkite jaunikį, kad padėtų jiems iki podiumo.

Jūsų mama ir jo.

Daugelis porų gerbia savo mamas, paprašydamos jų skaityti. Tai būdas įdėti abi šias ponias dėmesio centre ir pripažinti jų poveikį jūsų gyvenimui.

Broliai, kurie nėra vestuvių vakarėlyje.

Yra daug priežasčių, kodėl brolis ar sesuo nėra bridesmaid arba groomsman, pvz., Jie gyvena iš miesto ir negali prisiimti jokios nuotakos partijos atsakomybės, be to, jūs visai neturėjote palydovų ir turėjote vestuvių dieną - tik užduotis tinka jiems geriau. Arba, jei jūs du mylėsite vienas kitą, jūs atvirai kalbate ne taip arti, bet jūs vis dar norite, kad jie vaidintų jūsų vestuves. Paprašyti jų atlikti skaitymą yra puikus būdas įtraukti jį į šventę.

Krikščionis.

Nesvarbu, ar tai teta, ar dėdė, ar šeimos draugas, jūs norite pripažinti šio asmens svarbą jūsų gyvenime nuo vaikystės.

Ilgalaikis draugas

Jūs žinojote vienas kitą, nes amžinai, ir nors vis dar jaučiatės arti, dažniausiai tekstais šiais laikais bendraujate. Paklausdama jos skaitymo, ji vis dar nusipelno vietos jūsų vestuvių planuose. Jūsų būsimasis vyresnio amžiaus kolegos kambariokas, kuriam jis laikas nuo laiko tik mato, bet vis dar jaučiasi su juo, yra geras pasirinkimas.