Viskas, ką reikia žinoti, jei perkate žiedą


Fotografija: Michael Stewart

Žiedo įsigijimas po įsidarbinimo gali būti ne tradicinė įvykių tvarka, bet nieko blogo, jei įjungiate dalykus, jei tai jums tinka. Jei planuojate iškvėpti klausimą, tada pasirenkate sužadėtuvių žiedą, yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti. Mes pasikalbėjome su Ericu Robertsonu, „Green Lake Juvelyrinių dirbinių“ kūrybiniu direktoriumi Sietle, Vašingtone, kad gautume geriausius patarimus.

Susiję: Unikalūs Opal sužadėtuvių žiedai

Tai gera idėja, jei norite sujungti žiedą kartu.

Jei žinosite, kad ateities sužadėtinis norės pasakyti, koks yra sužadėtuvių žiedas, pirmiausia išklausykite klausimą, tada suplanuokite žiedą. „Pastaruoju metu matėme, kiek porų suprojektuoja žiedą kartu“, - sako Robertsonas. „Tai puikus būdas atrasti kūrinį, kuris tiesiogiai kalba apie savo stiliaus jausmą.“

Biudžeto sprendimus priimti anksti.

Jei žiūri kartu su žiedais, turėtumėte eiti į parduotuvę su biudžetu. „Padarydami žiedą, taip pat yra tiek daug būdų, kaip padidinti savo biudžetą naudodami protingą medžiagų ir dizaino elementų pasirinkimą, kad pasiektumėte norimą išvaizdą“, - pataria Robertsonas, todėl nebijokite paklausti, ką galite daryti turimas lėšas.

Paruoškite sentimentinę patirtį.

Tai tikrai ypatingas dalykas rinktis sužadėtuvių žiedą kartu. Jūs galite kalbėti apie detales ir galvoti apie tai, kaip norite, kad gabalas būtų ypatingas jums. „Visų pirma, sužadėtuvių žiedas yra apie sentimentalumą, todėl ieškokite būdų, kaip tai padaryti labai asmeniškai“, - sako Robertsonas.