Įspėk savo vestuvių svečius pasveikinimo krepšiu, supakuotu su šiais elementais


Fotografija: Corbin Gurkin

Nesvarbu, ar turite vestuvių, ar vietinį suvenyrą, daugelis žmonių keliaus dideliais atstumais, norėdami lankyti didelę dieną. Koks geresnis būdas parodyti savo dėkingumą nei svečiams atvykus pasveikinti maišus atvykus? Čia yra 10 gėrybių, kurios gali būti įtrauktos į puikiai įsimintiną prieš vestuvių paketą.

Sveiki atvykę dovanos Jūsų vestuvių svečiams

 

Mielas konteineris

Prieš pasirinkdami gėrybes, kurios vyks viduje, turite pasirinkti savo pasveikinimo dovanų konteinerį. Nešiojimo vieta turi atitikti jūsų vestuvių temą ir dekorą, nesvarbu, ar tai puošmena, dekoratyvinė dėžutė, pinti krepšelis, ar rudasis popierinis maišas. Nors jūs galite papuošti savo šventės konteinerius, venkite juos papuošti vestuvių datomis ar pavadinimais, ypač jei norite, kad svečiai juos pakartotinai panaudotų po ceremonijos.Galų gale, visai gali būti lengvai perdirbami kaip pirkinių krepšiai, o pinti krepšiai gali tapti svečių namų dekoro elementais!

Vestuvių informacija

Jei turite vestuvių kelionės tikslą, apsvarstykite galimybę į maišą įtraukti su vestuvėmis susijusius dokumentus, pvz., Kontaktinius vestuvių palydovus, renginių tvarkaraštį ir išsamią informaciją apie apgyvendinimą ir transportavimą. Jūsų tvarkaraštyje turėtų būti kiekvienos renginio datos, laikai, vietos ir aprangos kodai, todėl svečiai neturi klausimų dėl maršruto.

Gėrimai

Norėdami išgelbėti svečius iš kelionių į viešbučio pardavimo automatą, į kiekvieną vestuvių pasveikinimo maišelį įskaičiuokite keletą butelių vandens. Jūsų draugai ir šeima taip pat įvertins kitus gėrimus, pavyzdžiui, apelsinų sulčių butelius, šventinį šampaną arba atpalaiduojančius arbatos mišinius.

Užkandžiai

Neleisk, kad jūsų vestuvių svečiai kenčia nuo vidurnakčio troškimų ar vidurdienio bado problemų. Užpildykite kiekvieną paketą su užkandžiais, kad tiktų visiems - kažką saldaus (saldainių ar kepinių), kažką sūrus (lustai, krekeriai ar popkornas) ir kažką sveiko (takas, granoliniai barai, švieži vaisiai ar daržovės).

Vietiniai skanėstai

Jei norite individualizuoti savo vestuvių paketą, pasveikinkite maišelį su vietiniais patiekalais. Ar tu vedi naujajame Anglijoje? Apsipirkite svečiams „Cape Cod“ žetonų ir omarų formos šokoladus. Gruzijos nuotakos gali pasirinkti šviežius šviežius persikus, o Ohajo nuotakos gali pasirinkti valstybės Buckeye saldainius.

27 Idėjos įtraukti savo vestuvių svečius į gyvenimą

Vietos poreikiai

Poros gali suteikti savo svečiams būtinas vestuvių vietas. Pavyzdžiui, paplūdimio vestuvėms gali būti naudingi šlepetės, akiniai nuo saulės ir apsaugos nuo saulės, o bug purškimas ir rungtynės bus labai vertinamos medžio lauko aplinkoje.

Vietovės vadovas

Ne miesto svečiai nebus susipažinę su apylinkėmis. Padarykite savo gyvenimą lengviau, įtraukiant netoliese esančių restoranų, barų ir kavinių parduotuvių sąrašą. Jei plotas yra labai pėsčiomis, gali būti naudingas ir teritorijos žemėlapis.

Po vestuvių atkūrimo reikmenys

Jūsų vestuvėms ryte po geros progos nebus geriausių šansų. Paruoškite situacijai surinkti pagirių atkūrimo rinkinį su tokiais elementais kaip „Advil“, kalnakasiai, burnos skalavimo priemonės ir tvarsčiai, kad apimtų tuos skausmingus ir neišvengiamus lizdines plokšteles. Jūsų partijos mylintys draugai padėkos jums!

Pamperavimo ir atsipalaidavimo elementai

Paskirties vestuvės paprastai yra kupinos įdomių renginių ir užsiėmimų. Norėdami padėti svečiams atsipalaiduoti naktį, pasimėgauti savo sveikinimo maišeliu. Kvapūs muilai, raminantys losjonai ir drėkinantys lūpų balzamai yra patikimi variantai.

Ačiū užrašai

Nors jūsų pasveikinimo maišelio gėrybės padės jūsų svečiams pasidžiaugti, nieko daugiau nei dėkoja daugiau nei rašytinė pastaba. Parašykite trumpą padėkos kortelę kiekvienam draugui ar giminaitiui, kuris keliavo dideliu atstumu, kad galėtų dalyvauti savo vestuvėse, ir jie bus sužavėti savo apgalvotu svetingumu.