Ko tikėtis, kai tikitės savo vestuvių dieną


Fotografija: Jaengpeng / Getty Images

Visi nuotakai šviečia savo vestuvių dieną, bet nėščiosios nuotakos atrodo šiek tiek daugiau. Nors nėščia jūsų vestuvių dieną, jums gali pasireikšti keletas papildomų iššūkių. Ir nėra nieko tokio ypatingo, kaip žinoti, kad jūsų mažasis yra su jumis šioje svarbioje dienoje. Taigi, ką turėtumėte tikėtis, kad brides tikisi iš didelės dienos? Čia vienas vestuvių planuotojas dalijasi tuo, ką jums reikia žinoti.

Jei tik ką tik sužinojote, kad tikitės, galite bandyti išlaikyti dideles naujienas po apvalkalu iki jūsų medaus mėnesio (ir pirmojo trimestro). „Tiffany Hayden“, vestuvių planuotojas ir „Detalės“ savininkas, sako: „Jei dar nepranešėte, gerti putojančio obuolių sulčių šampano fleitoje, kad išvengtumėte įtarimų“. Jums reikės leisti kitam asmeniui paslaptis, kad jie galėtume jus papildyti nealkoholiniais burbuliais. Tai neleis jums atsisakyti pasiūlymų iš gerai žinomų draugų ir šeimos narių, kurie mato jūsų stiklą pusiau pilną.

Susijusios: Kaip įtraukti savo vaikus į vestuves

Jei jūsų nėštumas vis dar yra paslaptis, bet esate pasiruošęs leisti artimiesiems žinoti puikias naujienas, jūsų ypatinga diena gali būti puiki proga atskleisti. "Jei esate pasiruošę paskelbti, vestuvės yra puikus laikas - visi jūsų mėgstami žmonės yra vienoje vietoje ir pasiruošę švęsti!" Jei duosite savo fotografui galvą, jie gali sugebėti užfiksuoti tikslią momentą, kai jūsų motina sužino, kad ji taps močiute, arba kai jūsų brolis išgirs, kad jis bus dėdė pirmą kartą.

Jei tavo didelis naujienos yra senas naujienos, galite rasti sau kovą, kad tilptų į savo vestuvių suknelę. Nors tai nusivylė, kad turite atsisakyti suknelės, kurią planavote nusidėvėti, nėra alternatyvų. Prieš ką nors darydami, jei siuvėjas gali pakeisti suknelę taip, kad jis tinka. Jie gali turėti kai kuriuos kūrybinius sprendimus, kurie leis jums vis dar dėvėti vestuvių suknelę, kurią iš pradžių pasirinkote. Jei taip nėra, skambinkite vietiniams vestuvių salonams ir pažiūrėkite, ar jie turi kokių nors pavyzdžių. Nėra nieko blogo, kai nusipirkate ne stelažą, taip pat ištirti baltas parinktis parduotuvėse ir internete. Jei jūs galvojote apie nešiojamų stiletų dėvėjimą, jūs tikriausiai norėsite pakeisti tuos, kurie yra patogesni, patogesni mažai kulniukai ar butai.

Tačiau nuspręsite įtraukti savo nėštumą į savo vestuvių dieną, nepamirškite, kad jūs vis tiek norėsite laikytis jūsų akušerio jums suteiktų rekomendacijų. Gerkite daug vandens, pertraukas, kai jų reikia, ir laikykite didelę gyvsidabrio turinčią žuvį iš savo plokštelės. Bet visų pirma, nepamirškite mėgautis sau. Galų gale, jūs švenčiate du dabar!