Trys būdai laikyti vestuvių svečius, kurie atvyksta į ceremoniją anksti Užimtas


Fotografija: Kallima Photography

Nuotakos ir jaunikiai mėgsta rūpintis savo svečiais, o kartais tai reiškia mąstyti apie savo artimųjų komfortą dar prieš ceremoniją. Nors vestuvių kvietimas nurodo, kada prasideda ceremonija, daugiau nei keli svečiai, ypač tie, kurie keliavo iš toli, gali patekti į vietą. Jei tikitės, kad tai vyksta jūsų vestuvių dieną, ką turėtumėte daryti? Kai kurie svečiai gali džiaugtis galėdami pasivažinėti į apylinkes arba pasivaikščioti po apylinkes, kiti žiūrės į savo šeimininkus, kad kažką daryti. Pirma, išsiaiškinkite, kur gali susirinkti ankstyvieji svečiai. Ar gerai sutinkate su jų idėjomis, kurios vyksta ceremonijos erdvėje, ar norėtumėte savo bažnyčioje arba savo kieme savo svečiams skirti tuščią konferencijų salę ar šoninį kiemą? Tada apsvarstykite, ką galite pasiūlyti ir padės jiems nužudyti laiką ir bendrauti su kitais svečiais. Čia mes mylime tris biudžetui palankias idėjas.

Susiję: kokteilių valandų maisto idėjos Jūsų svečiams patiks

Siūlomi lengvi užkandžiai.

Nereikia, kad kiekvienas galėtų užsidegti grotelėmis ar padaryti, kad jiems būtų reikalingi serveriai. Vietoj to, siūlome užkandžius, kuriuos svečiai gali lengvai patraukti ir kurie nėra nepatogūs, pavyzdžiui, pūsti, riešutai, klijai, džiovinti vaisiai, arba sujungti juos visais takais. Patiekite atskiruose puodeliuose arba kūgiuose.

Pasimėgaukite be gėrimų.

Nealkoholiniai gėrimai yra būdas eiti, jei nesistengiate padidinti savo biudžeto. Vietoj to išimkite atšaldytus ledo arbatos arba limonado ąsočius arba mažus putojančio vandens butelius; šaltame klimate siūlome kavą, arbatą ir karštą šokoladą savarankiškai. Tol, kol duosite žmonių pasirinkimą, jie bus patenkinti bet kokiu pasiūlymu. Už papildomą mokestį jūsų maitinimo įstaiga turėtų galėti tvarkyti sąrankos ir valymo paslaugas.

Eikite su žaidimais.

Šiltais mėnesiais suteikite jiems galimybę žaisti klasikinius vejos žaidimus, tokius kaip pasagos, badmintonas ir smiginis, šaltesnių mėnesių metu, sukurti šachmatus ir šaškes. Tikslas - išlaikyti svečius laimingus ir užimamus, nedirbdami prakaito ar nešvarių drabužių!