5 keistos svajonės, kurias greičiausiai turėsite apie savo vestuvių dieną


Jie sako, kad svajonės supranta pasąmonę, bet kai planuojate vestuves, galite pastebėti, kad jūsų svajonės suteikia daugiau užuominų į didžiausias jūsų vestuvių dienos baimes nei bet kas kitas. Jūs galite patirti kai kurių baisių košmarų, arba galite pastebėti, kad sužinosite apie detales, kad dvigubai patikrintumėte, kai pabudote. Nepriklausomai nuo to, kokia priežastis yra jūsų naktinių baimių šaknys, jūs privalote praleisti mažiausiai keletą naktų, prieš pradedant vestuvių dieną. Norėdami padėti jums pasiruošti, čia yra keletas nerimą keliančių svajonių.

Susiję: Viskas, ko jums reikia, kad gautumėte grožio miego prieš vestuves

Susijęs su svečių sąrašu.

Tiek daug moterų žadina paniką, kuri kelia nerimą, kad jie pasakė savo svečiams neteisingą datą, todėl niekas nerodo vestuvių. Panašus košmaras? Vienas, kai tu pasirodys neteisingoje vietoje, ir visi jūsų svečiai kažkur kitur, be jūsų. Jūs netgi galite svajoti, kad svečiai, kurių nežinote, ar jūsų egzes atvyksta liudyti ceremoniją. Ei, mes girdėjome viską.

Vienas su netinkama informacija.

Nesvarbu, ar jūsų stalai ir kėdės neatsirado, nei kad žiedų dieną žiedai trūksta, tai paprastai praranda miego nuliūdimą virš detalių. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti kovojant su šiais košmarais, yra likti labai organizuotas. Jūs geriau miegosite, žinodami, kad jūs turite viską tvarkingai.

Vienas su vestuvių suknelė.

Tai gali būti pasikartojanti bloga svajonė, ir tai gali įvykti įvairiomis formomis. Žinoma, ten yra tas, kur jūsų vestuvių suknelė yra sugadinta arba sugadinta, ta, kurioje jūs baigsite kažką kito suknelę, kur trūksta vestuvių suknelės, ir tas, kur jūs kažkaip baigsite eiti žemyn eiti nuogas. Pabudimas, žinant, kad jūsų gražus suknelė kabo jūsų spintoje arba su jūsų siuvėjais, gali būti viskas, ko reikia, kad jaustumėtės geriau.

Tai, kur maistas sunaikinamas.

Galbūt jūsų aprūpinimas maistu vėluoja, maistas yra nevalgomas, arba jūsų vestuvių tortas ateina į griūtį. Nė vienas iš šių svajonių nėra įdomus, bet, deja, nėra daug, ką galite padaryti, kad juos išjungtumėte.

Tas, kur kažkas yra negerai ... bet jūs nežinote, ką.

Iš visų su vestuvėmis susijusių košmarų, tai gali palikti jums jausmus nesusipratusiomis dienomis. Jūs ieškote kažko, kas trūksta, arba susieti, kad išspręstumėte tam tikrą su vestuvėmis susijusią problemą, bet jūs negalite suprasti, kas tai yra. Neleiskite sau išmesti, tai tik klasikiniai prieš vestuves.