Planner atskleidžia 3 vestuvių tendencijas, kurias ji norėtų išeiti į pensiją


Elektroniniai kvietimai

Mes visi norime žalią, tačiau atsisakius siųsti fizinį pakvietimą, mes norime nukirsti ašarą! Ne tik gražus kvietimas nustato jūsų vestuvių toną, jis skelbia pora ketinimą tuoktis, ir peticijas, skirtas gavėjams prisijungti prie šventės. Yra kažkas, ką reikia pasakyti apie kvietimo gavimą laiške; toks brangus skelbimas, kad jis neturėtų baigtis jūsų šiukšlių aplanku.

Nuobodūs pasveikinimo krepšiai

Sveiki atvykę krepšiai yra apgalvotas būdas svečiams pasveikinti atvykus, tačiau pernelyg dažnai jie yra supakuoti į daiktus, kurie vos per savaitgalio pabaigą patenka į šiukšlių dėžę. Mes renkamės kuruotus pasveikinimo maišus, pripildytus dovanomis, pvz., Apgalvotą pastabą (kartu su savaitgalio maršrutu), vietiniai prekių draugai ir šeima gali naudotis (arba mėgautis, jei einate į valgomąjį maršrutą) jų buvimo metu, arba prasmingą prisiminimą, kurį jie norės namo. Atminkite: kokybė viršija kiekį!

Per daug teminių vestuvių

Mes visi esame už vestuves, kurios atspindi nuotakos ir jaunikio asmenybes, interesus ar paveldą; bet yra aiški linija tarp pasakojimo ir pernelyg pagamintos. Išvengti bendrųjų temų, pvz Didysis Getsbis vietoj to sutelkti dėmesį į daugiau asmeninių elementų.