5 dalykai, kuriuos galite padaryti, kad jūsų vietos tualetai taptų mažesniu


Fotografija: Twah Dougherty

Ne visos vestuvių vietos tualetai yra lygūs. Nors kai kuriose vietose yra mieli milteliai, tinkami nuotakoms, kad jie atsigaivintų. Nesvarbu, ar kalbate apie blogą apšvietimą, negražią struktūrą, smirdančius kioskus, ar tiesiog norėsite pakilti į žingsnį, čia yra gudrybės vestuvių planuotojams, kurie kreipiasi, kai bando padaryti vietos tualetą šiek tiek gražesnę vestuvėms.

„Ultimate Guide to Portable Bathrooms“ vestuvėse

Atkreipkite dėmesį į apšvietimą.

Jei tualetas yra viešbutyje ar didesnėje vietoje, jums gali būti įstrigo fluorescencinis apšvietimas arba šviesios, šaltos lemputės. Šilta auksinė šviesa yra tai, ko tikrai norite. Vietoj to, kad apšvietimas būtų pakeistas, galite paprašyti savo vietos valdytojo, ar galima naudoti tik pusę ryškių šviesų ir papildyti stalviršyje ir veidrodžio zonoje, kai yra žvakių ar LED žvakių.

Būkite atsargūs, laikydami laikinus tualetus.

Puikus būdas „paslėpti“ laikiną tualetą - tai aukštas apsidraudimas priešais, arba galite tapti kūrybingais ir pasidaryk pats medine grotelėmis. Dar geriau, daugelis nuomos kompanijų siūlo tokius dalykus. Būtinai eikite į kažką, kas neužteks labiau akivaizdu kraštovaizdyje (t. Y. Neuždėkite užuolaidų lauke).

Nesvarbu, ar viduje, ar lauke, jūsų svečių patogumas turėtų būti švarus tualetas.

Jei turite galimybę įtraukti vestuvių kambarį, kad galėtumėte aptarnauti vestuves, eikite į jį. Jei ne, tai yra gera idėja paklausti savo maitinimo komandos ar vietos vadovo, jei jie gali paskirti ką nors, kad kas valandą patikrintų kiekvieną tualetą, kad įsitikintų, jog šiukšliadėžė tvarkoma ir tualetai nėra pernelyg nepatogūs.

Pridėkite atmosferą su žvakėmis, gėlėmis ir muzika.

Daugelyje vietų tualetuose yra atskiros garso sistemos, skirtos savo tualetams, ir galite apsvarstyti galimybę surengti grojaraštį. Nešiojami tualetai taip pat dažnai turi šią galimybę. Galite apsvarstyti, ar kvapo difuzorius ar kvapioji žvakė būtų patalpinta tualetuose kaip papildoma.

 

Atnaujinti muilai ir audiniai panašūs rankšluosčiai visada yra sveikintinas priedas.

Įperkamos naujovės gali daug prisidėti prie jūsų tualeto. Tokie dalykai kaip kvapnus muilas ir stores rankšluosčiai yra tikrai verta. Kiti lankytojai, kuriuos įvertins jūsų svečiai, yra pinigai, plaukų ryšiai, plaukų lakas, bobby kaiščiai, purškiamieji dezodorantai, juostiniai įrankiai, dėmių valymo servetėlės, dantų krapštukai, rankų losjonai, purškiamieji purškalai, apsaugos nuo saulės, galvos skausmo vaistai, antacidinės tabletės, sanitariniai elementai ir kiti vestuvių reikmenis.