Galutinis vestuvių repeticijos ir repeticijų vakarienė


Fotografija: Josh Gruetzmacher

Vestuvių repeticija suteikia jums, jūsų vestuvių vakarėliui, ir oficialią galimybę išlyginti visus artėjančios ceremonijos kinksnius. Štai ką reikia žinoti apie tai ir kaip švęsti po to.

Išsiaiškinkite datą

Bandymas paprastai vyksta dieną ar dvi prieš vestuves, iš karto po vakarienės (arba pietų). Priežastys yra tai, kad visi ceremonijoje dalyvaujantys ne bėgikai jau atvyko į vestuvių vietą pagrindiniam renginiui.

Nuspręskite, kas priims vakarienę

Tradiciškai jaunikio tėvai paima čekį, bet šiandien beveik vedęs pora ar kitas šeimos narys gali tai padaryti. Nuotakos tėvai paprastai nedalyvauja, ypač jei jie moka visas vestuves ar didžiąją dalį jų. Nesvarbu, kas juos priima, nuotaka ir jaunikis turėtų pasakyti apie meniu, dekorą ir laiką.

Kas moka už vestuves

Pasirinkite vakarienės stilių ir vietą

Viskas priklauso nuo biudžeto ir šeimininkų pageidavimų, bet valgis gali būti oficialus sėdimas reikalas, kieme iškylas ir viskas tarp jų. Tiesiog įsitikinkite, kad jis pakankamai skiriasi nuo priėmimo, kad jis nepatektų į kitos dienos peržiūrą. Kai gausite formalumus, skautų vietos, pvz., Restoranas, žinomas kaip vietos virtuvės pristatymas, privatus namas, net viešasis parkas ir rezervacija. Planuokite, kad tai yra ankstyva naktis - visiems, ypač jums ir jaunikiui, reikia geros nakties miego!

Suplanuokite svečių sąrašą

Į vakarienę turėtų būti kviečiami kiekvienas, kuris vaidina vestuvių ceremoniją ir dalyvauja praeityje. Be oficialaus, tai apima vestuvių vakarėlį (net gėlių merginą ir žiedą), skaitytojus ir nuotakos ir jaunikio tėvus. Tai mandagus gestas, leidžiantis kiekvienam svečiui į vakarienę atnešti plius vieną, ar tai sutuoktinis, ar data. Kai kurios poros taip pat klausia savo senelių, artimų draugų ir visų miesto ribų.

Svečių sąrašo etiketo klausimai

Siųsti kvietimus

Jie gali būti užrašyti ant supakuotų kortelių - nereikia oficialių spausdintų kvietimų. Siųskite juos iškart po vestuvių kvietimų išsiuntimo.

Sudarykite sėdynių lentelę

Jums nereikia, jei grupė yra maža, bet tai padeda, jei turite minią. Jei kai kurie jūsų šeimos nariai ir jo nariai susitiks pirmą kartą, apsvarstykite galimybę juos sėdėti kartu, jei manote, kad jie susitiks.

Kūrybinės sėdynės kortelės ir ekranai

Vykdykite visą ceremoniją

Atlikdami repeticiją, jūsų ceremonijoje dalyviai turėtų vadovauti visiems dalyviams, kad kiekvienas žinotų savo dalį ir logistikos atlikimą. Praktikoje eikite žemyn eju (dėvėkite savo vestuvių batus), eikite per ceremoniją taip, kaip ji vyksta, ir praktikuokite sakydamas savo pažadus.

Perkelkite visus „Next Day“ prizus

Tai apimtų vienybės žvakę ir programą. Tokiu būdu jūs turėsite viską, ko jums reikia jau vietoje.

Skirkite vakarienės skrudintuvėms ir dovanoms

Bandomojoje vakarienėje, nes svečių sąrašas yra ribotas, kalbos nėra suplanuotos, kaip jos yra vestuvėse - grindys yra atviros visiems, norintiems pasidalinti ypatinga nuotaka ir (arba) jaunikis. Tai puikus laikas pasidalinti vestuvių vakarėlio dovanomis.

Pratybos vakarienės idėjos

Gaukite mūsų žingsnis po žingsnio bandymų planavimo kontrolinį sąrašą