Ar jums reikia atsisveikinti su jaunavedžiais prieš išvykdami iš vestuvių priėmimo?


Fotografija: James Moes

Kartais sunku žinoti, ar praktiškumas yra didesnis už mandagumą. Štai situacija: gerą laiką praleidote registratūroje, kalbėdami iki nuotakos ir jaunikio. Jūs juos pasveikino dėl savo naujos santuokos. Jūs pasakėte nuotaka, kaip graži ji atrodė. Jūs paėmėte bilieto kainą ir sumušėte poros parašų kokteilius. Netgi šoktelėjote į Katy Perry dainą su šokių aikštės nuotaka! Trumpai tariant, jūs buvote žvaigždžių vestuvių svečias, bet dabar jau beveik vidurnakčio ir jūs turite ilgą vairavimo namą.

Jums patinka suteikti jiems dar vieną apkabą ir pakartoti, kaip buvo nuostabios jų vestuvės, tačiau jau seniai laukia gerų pageidavimų. Jei jūs pateksite į liniją ir tikimės, kad jis pradės judėti greitai, ar gerai, kad kaip vaiduoklis ir dingtų? Jūs esate tikras, kad nuotaka nebūtų įžeista ar net nepastebėta. Tai dažna problema, į kurią patenka daug svečių, tačiau dauguma svečių nežino, kaip išeiti.

Atsakymai į jūsų vestuvių etiketo klausimus

Jei jau pasiūlėte savo geriausius pageidavimus ir turėjote vieni laiką su pora, tai gerai, jei norite atsisveikinti. Pagal vestuvių etiketo taisykles svečiui leidžiama išvykti iš priėmimo, kai supjaustyti vestuvių tortas; sakydamas hasta la vista prieš tai laikoma grubus. Taigi, jei jūsų padėtis yra panaši į pirmiau minėtą situaciją, tu esi aiškus. Vestuvių priėmimas nėra tarsi namų šventė, kur niekada nepaliksite palikę šeimininkams ir atsisveikindami. Kadangi dauguma svečių priėmė daugybę svečių, būtų nepraktiška tikėtis, kad kiekvienas iš jų pasakys nuotaka ir jaunikis. Tai nėra vadinami gerais manierais - tai vadinama mokėti viršvalandžius!

Bet sakykime, kad anksti vakare, pyragas nebuvo supjaustytas, ir jūs neturėjote daug akimirkos su nuotaka ir jaunikiu. Tokiu atveju svarbu surasti pora ir padėkoti jiems už tai, kad jums, paaiškinkite, kodėl jums reikia išeiti, ir dar kartą pasveikinti juos. Laimei, tai turėtų užtrukti tik kelias minutes, nes pora norės grįžti į savo vakarėlį.