5 būdai, kaip įsimylėti savo ateities sutuoktinį planuojant vestuves


Jūsų vestuvių planavimas gali būti stresas ir nervų nusižengimas arba pilnas džiaugsmo ir linksmybės. Kai pateksite į buvusią stovyklą, tai gali būti lengva pasiimti ir kankinti su būsimu sutuoktiniu. Nors poros paprastai kartojasi kovoti, vestuvių planavimas niekada neturėtų atimti nuo meilės, kurią jaučiatės savo partneriui. Jei logistikos tvarkymas pradeda jums geriau, pertrauka ir vadovaukitės šiais patarimais, kad padėtų išlaikyti meilę gyvą.

Patarimai Visi naujai įsitraukę poros turi išgirsti, pasak prof

Būkite aiškūs apie lūkesčius.

Ar norite, kad jūsų svarbi kita pasvertų visas mažas detales? Ar jums svarbu, kad jis dalyvautų visuose pardavėjų susitikimuose? Paklauskite savęs tų tipų klausimų pačioje pradžioje, o paskui persiųskite savo lūkesčius, kad vėliau neatskleistumėte klausimų, pvz., „Na, kodėl jums nerūpi?“ vėliau.

Kalbėkite apie ne derybas.

Atminkite, kad tai ne tik jūsų diena. Tai diena, kai švęsite abu. Jei esate vienas iš planavimo darbų, kreipkitės į savo partnerį nuo vieno iki trijų dalykų, kuriuos jis / ji konkrečiai nori ceremonijai ar priėmimui. Tada abu galite pasakyti, kad diena buvo būtent tai, ko norėjote.

Suteikite sau nemokamą dieną.

Jūs tai jau žinote, bet reikia dar kartą pasakyti: vestuvių planavimas gali būti įtemptas. Nors paprasta kalbėti apie vestuves kiekvieno pokalbio, kurį turite kartu, dalis, neleiskite, kad tai būtų taip. Eikite į datą, kai neleidžiama diskutuoti dėl vestuvių, kad galėtumėte abu papildyti.

Prisiminkite, kas čia susituokia

Mes negalime to pakankamai pakartoti. Vestuvės yra apie jus dvi kaip pora. Neleiskite išorės žmonėms, ypač artimiems šeimos nariams ir draugams, daryti įtaką jūsų sprendimams, nes pernelyg daug papildomų įnašų gali sukelti kovą tarp jūsų. Nustatykite sveikąsias ribas su žmonėmis ir leiskite jiems žinoti, kad tai yra svarbu jums ir jūsų sutuoktiniui.

Būkite vieni kitiems draugiški.

Tai tikrai paprasta leisti savo baisiai suknelę ar ilgą darbo dieną slopinti jūsų požiūrį. Svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti vienas kitam, yra būti geras. Atminkite, kad esate komanda. Klausykitės vienas kito ir išgirsk, ką kitas turi pasakyti prieš kalbėdamas. Pabandykite eiti per visus savo sprendimus rankoje, tuo pat metu atkreipdami dėmesį į kito asmens jausmus.