Darcy dienoraštis: patikrinkite šiuos vestuvių planavimo pagalbos teikėjus, plius lengva vestuvių dovanų idėja


Fotografija: Lover.ly sutikimu

„Lover.ly“ virtualus planuotojas

Kiekvienas, kuris suplanavo vestuves, žino, kad yra tonų judančių dalių, sprendimai priimti, terminai, kuriuos reikia įvykdyti, ir pasirinktys pagal galimybes. Jūs visada galite samdyti planuotoją, bet jei bandote laikytis biudžeto, jūs neturite daryti viską, kas visiškai solo. „Lover.ly“ turi mobiliąją programą - jų virtualų vestuvių planavimą, kurį galite pritaikyti taip, kaip norite. Jūs visada galite nemokamai bendrauti su vestuvių planavimo ekspertu arba pasirinkti vieną iš trijų vestuvių paketų paketų, kurie visi yra labai prieinami. „Lover.ly“ ekspertai dalijasi visais savo ištekliais, todėl poros gali gauti pardavėjo rekomendacijas, biudžeto lapus, padėti registrams, stiliaus vadovams, neatsižvelgiant į jų poreikius.

Darcy dienoraštis: patikrinkite šias vestuvių dovanų idėjas, taip pat rimtas medaus mėnesio inspekcijos fotografiją: „Vellabox“ sutikimu

Vellabox


Dovana, kuri nuolat suteikia! Kuriamos prenumeratos dėžės tampa vis kūrybiškesnės, ir tokios puikios dovanos visiems - nuotakos dušai, vestuvių dovanos, padėkos žetonai. Tai sumanus būdas suteikti kasdien dovaną kiekvienam metų mėnesiui, ir tai taip pat nereikalauja pernelyg daug pastangų. „Vellabox“ kas mėnesį siunčia gavėjams aukštos kokybės, rankomis pilamas, natūralias žvakes, o kiekvienas iš jų taip pat gauna „siurprizo dovaną“, todėl ji dar labiau smagu. Geriausia dalis? Su žvakėmis jums nereikės nerimauti dėl jaunavedžių namų spalvos ar stiliaus - jie eina su viskuo!

15 prenumeratos dėžutės, kurios suteikia nuostabias vestuvių dovanas


Fotografija: Mindy Weiss

Mindy Weiss nauja knyga

Vestuvių planavimo naujienos! Mindy Weiss, žinomas dėl daugybės garsenybių vestuvių, ką tik atnaujino savo klasikinį planavimo vadovą,Vestuvės knyga. Iš pradžių paskelbta 2008 m., Ši versija pataisyta šiandienos nuotakoms ir jaunikiams ... sveiki, socialinės žiniasklaidos patarimai!

11 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš planuodami savo vestuves