Vestuvių planuotojai dalijasi savo mėgstamų mėgstamiausiųjų idėjomis


Fotografija: Landon Jacob

Tai gali būti sunku pasirinkti vestuvių naudą, kuri tinkamai išreiškia, kaip dėkingi jūsų svečiams už prisijungimą prie didelės dienos. Kažkaip tai, kad ant jūsų veido veidrodis su juo tiesiog nepadaro. Jei esate praradę savo vestuvių dalyvių namus, apsvarstykite šias penkias idėjas iš prof. Planuotojų Jacin Fitzgerald, Calder Clark ir Mindy Weiss. Čia ekspertai dalijasi savo mėgstamiausiomis vestuvių progomis, o jų puikios idėjos tikrai paskatins jūsų dovanas.

Susijusios temos: 73 Valgomieji Vestuvės mėgsta svečius valgyti (pažodžiui!)

Pusryčiai

Ilga vakarėlio naktis gali būti linksma, bet taip pat ir varginantis. Jūs būsite svečio taupymo malonė kitą rytą, jei atsiųsite juos namo iš registratūros su pusryčiais. „Man patinka suteikti svečiams šviežią„ bagel “,„ Starbucks “dovanų kortelę ir sekmadienio laikraštį kaip vestuvių naudą“, - sako Weissas. „Tai puikus angliavandenių ir atsipalaidavimo derinys.“

Kažkas saldus

„Geriausios išgyvenimo normos yra valgomosios“, - sako Clarkas, o kiti mūsų ekspertai sutinka, kad saldus yra kelias. Kai kurie Clarko mėgstamiausi iš praeities vestuvių yra „pasidaryk pats“ takeliu, baras su braškių česnakais, individualūs „macarons“, prancūziški zefyrai „meilės mazgai“ arba likę vestuvių tortai. Paprasčiau tariant, nėra klaidingo būdo siųsti svečius miegoti su desertu.

Asmeninė poezija

Visų beviltiškų romantikų šaukimas: tai yra jums palankus.„Fitzgerald“ rekomenduoja įtraukti kūrybinio proto pagalbą kiekvienam svečiui kurti individualią poeziją. Poetė, jos klientai, „Silvi“ iš Poezijos parduotuvės, sugebėjo įvesti prozą gražiame popieriuje ir pritaikyti jį pagal kelis kiekvienam svečiui pateiktus klausimus. „Tai beveik kaip laimė, bet labiau sentimentali. Mano klientų svečiai buvo susprogdinti“, - sako ji.

Geras Karma

Jei yra priežastis, kuri yra artima ir artima jūsų mylimajai širdiai, visada yra galimybė pasirinkti dovaną vietoj palankių sąlygų, tuo tarpu vis dar smagiai su juo. „Weiss“ primena vestuves, kuriose kiekvienam svečiui buvo suteiktos geriausios draugijos gyvūnų draugijos dovanos. Kai svečiai buvo sėdintys, jie rado gyvūno nuotrauką ir biografiją. Fitzgeraldas taip pat myli savo gyvūnų mėgėjus. Vienas iš jos praeities porų paaukojo humanišką draugiją ir davė svečiams graviruotas šunų kaulus, taip pat šunų kaulų formos slapukus.

Naujas profilis Pic

Nors daugelis mėgsta tam tikru būdu sutelkti dėmesį į nuotaką ir jaunikį, „Weiss“ siūlo siūlyti kiekvienam namą su dovana, kuri jūsų svečiams suteikia priekį ir centrą. „Turėkite fotografą, kad jis fotografuotų svečius, kai jie patenka į priekį prieš įdomų foną (pavyzdžiui, gėlių siena) ir fotografuokite svečius, kai jie išvyksta“, - teigia ji. "Tai puiki atmintis, kad jie iš tikrųjų nori išlaikyti!"