Šis „Monogram“ DIY projektas padeda parodyti savo naujus pradinius stilius


Fotografija: Michaels sutikimas

Ieškote būdų, kaip prikabinti savo naujus inicialus į registratūros dekorą? Martha Stewart šventės- jūs aprėpėte tik „Michaels“ turimų partijų prekių rinkinį. Parodykite savo naują pavardę su šventine DIY monograma, kuri gali būti rodoma svečių knygų lentelėje, saldainių bufete arba netgi kaip fotoalbumo dalis. Nors šios drobės raidės didelėje dieną atrodo tiesiai namuose, jos dirbs taip pat gerai, kai dalyvauja vakarėlio ar nuotakos dušas, ir gali net dvigubai daugiau kaip paskutinės minutės dovana abiem renginiams, jei ieškote kažkoks baisus ateityje p. ir ponia

Geriausia dalis? Šis laivas negalėjo būti lengviau. Viskas, ko jums reikės, yra dvylika „drobės raidžių“ ir „&“, akrilo amatų dažai atspalviuose „Vestuvių tortas“ ir „Auksas“, pagrindinis šepečių rinkinys, trafaretinė juosta, pieštukas, valdovas, vandens baseinas ir popieriniai rankšluosčiai. Kai surinksite visas savo medžiagas, naudokite 1 colio plokščią šepetį, kad padengtumėte visus drobės simbolius su „Vestuvių tortas“ dažais. Prieš naudodami juostą, kad nuvalytumėte 1 ½ horizontalią juostą visų trijų raidžių priekyje, dažai turi būti išdžiovinti. Pro patarimas: naudokite pieštuką ir valdiklį, kad įsitikintumėte, jog juostelės yra tolygiai išdėstytos.

Susijusios temos: Ką reikia žinoti prieš pasidarydami savo vestuvių kvietimus


Toliau naudokite 1 "plokščią šepetėlį, kad nudažytus plotus nupieštumėte aukso dažais. Jei reikia, antrą sluoksnį galite užtepti, tačiau prieš pašalindami juostą nuvalykite dažus.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, vėl pasiimkite 1 "plokščią šepetėlį (atsargiai!), Nupieškite visų raidžių aukso puses. Žinokite sėjamąją: leiskite dažams išdžiūti ir, jei reikia, padėkite antrą sluoksnį. , nustatykite juos ten, kur jie yra reikalingi: ant desertų stalo, esančio jūsų sužadėtuvių vakarėlyje, savo nuotakos dušo aikštelės mantija, ar nešiojamojo stalo gale registratūroje.