Praktikų teigimu, kvietimų atnaujinimas, kuris iš tikrųjų yra vertas, yra vertas


Fotografija: Lani Elias dailės fotografija

Vestuvių kvietimai svečiams siūlo pirmąją išvaizdą jūsų didelėje dienoje. Ar jūsų šventė bus atsipalaidavusi partija paplūdimyje, glamūringas juodos kaklaraiščio reikalas miesto lofte, ar jaukiame bare jūsų tėvų kieme? Nepriklausomai nuo jūsų stiliaus, jūsų raštinės reikmenys turėtų nustatyti toną. Tačiau su tiek daug pasirinkimo galimybių - nuo unikalaus popieriaus ir puošmenų iki spausdinimo stilių ir įdomių priedų - kaip jūs turėtumėte nuspręsti, ką verta splurguoti? Mes atsakėme tiesiai į profesionalus. Turėjome raštinės, kaligrafijos, o vestuvių planuotojas pasveria kvietimų atnaujinimus, kurie yra visiškai verta. Nesvarbu, ar kvietimai yra įkvėpti jūsų buvimo vietos, temos, ar jūsų santykių, šie puošmenos tikrai turės ilgalaikį įspūdį kiekvienam svečiui.

Susijusios: Lengvas būdas atnaujinti savo vestuvių kvietimus

Eikite į tekstūrą.

Jei norite, kad jūsų pakvietimo paketas būtų atskiras, apsvarstykite galimybę sutelkti dėmesį į tekstūrą, atnaujindami popieriaus atsargas, naudodamiesi žiniasklaidos ar folijos spauda, ​​arba užsandarindami vokus unikaliu vašku. Naudokite unikalias medžiagas, tokias kaip oda, mediena ar audinys, kad jūsų raštinės reikmenys išties išsiskirtų. „Bella Figura“ kliento koordinatorius Sarahas Sadleris rekomenduoja pakviesti kvietimus detalėmis, pvz., Folijos kraštu, krašto dažymu, stores medvilnės popieriumi arba drąsiu vokų įdėklu. „Įtraukus bet kurį iš šių priedų į kvietimų rinkinį, bus pasiūlytas veiksnys, kurį svečiai tiesiog negali ignoruoti“, - sako ji.

Skaldyti kaligrafiją.

Kelsey Malie kaligrafijos savininkas Calligrapher Kelsey Carpenter siūlo tvirtą pirmąjį įspūdį kiekvienam vokui. Apsvarstykite galimybę pridėti pasirinktinį antspaudą, atspindintį jūsų vestuvių temą, arba nuotrauką iš jūsų ir jūsų sužadėtinio. Dėl faktinio kvietimo „Carpenter“ sako: „Netikėtos detalės, pvz., Giliai įspaustos įspūdžiai ar subtilus kaspinas, pakviečia jūsų kvietimą iš kito laiško į nepamirštamą kvietimą.“

Pasirinkite informaciją, kuri daro didžiausią poveikį.

Renginio planuotojas Laurie Arons sako, kad kvietimų atnaujinimai neturi būti pertraukiami į banką. „Jei negalite investuoti į brangų spausdinimo metodą, pvz., Prispaudimą ar graviravimą, įdėkite šiek tiek papildomų pinigų į storą popierių pagrindiniam kvietimui“, - teigia ji. Jei planuojate, kad vokai taptų kaligrafija, „Arons“ teigia, kad verta paklausti, ar jie gali atlikti keletą nedidelių atnaujinimų jūsų pakvietimams. „Jūs galite paprašyti savo kaligrafo rašyti ir nuskaityti tam tikrus žodžius, pavyzdžiui, nuotakos ir jaunikio vardus, kad jie patektų į kvietimų dizainą“, - sako ji. „Tai padarys jūsų kvietimus jaustis labiau pritaikytomis labai mažoms išlaidoms.“

Pagalvokite už vokų.

Nebijokite pakuoti savo pakvietimus į kažką kūrybiškesnio nei standartinį voką. Rašykite savo raštinės reikmenis į dėžes, susietas su juosta ar prašmatniu rėmeliu. Norite siųsti kažką dar kūrybiškesnio? Atspausdinkite tekstą ant etiketės, kuri gali būti dedama į kažką ypatingo, pavyzdžiui, seną įrašą ar mėgstamą butelį alaus ar vyno.