Ar mūsų Boutonnières reikia suderinti likusias mūsų vestuvių gėlės?


Fotografija: Paula O'Hara

Gidsmen's boutonnières veidrodis, bridesmaids 'puokštės yra pasirinkimas, o ne taisyklė. Ir net jei tai būtų „taisyklė“, tai būtų jūsų teisė nutraukti! Jei norite, kad jūsų nuotakų vakarėlis būtų sinchronizuojamas vienas su kitu, tai atrodys klasikiškai gražus ir simetriškas. Bet jei pageidaujate suderintos išvaizdos, kuri nėra identiška, čia rasite keletą būdų, kaip tai padaryti. (Ir jei manote, kad nuotakos ir jaunikis neprivalo sutikti nė vieno kito nuotakos vakarėlio. Jūs esate dvi žvaigždės, kad viskas apie jus turėtų išsiskirti, netgi gėlės!)

Susiję: gėlių įkvėpimai: puokštės į Boutonnieres

Laikykitės tos pačios spalvos šeimos.

Paimkite, pavyzdžiui, rožinį. Pagalvokite apie visus jūsų nuostabius atspalvius. Siekiant užtikrinti, kad kiekvienas jaustųsi patogus, venkite vaikinai, kad tai būtų pernelyg moteriškas. Bridesmaids galėjo atlikti raudonos ir šviesiai rožinės spalvos kombinaciją, o groomsmen roko labiau nutildytų gėlių lašišų diapazone.

Pasirinkite tą pačią gėlių.

Pavyzdžiui, rožių variacijos yra beveik neribotos. Leiskite mergaitėms vežti dramblio kaulo ir geltonos sodo rožes, o vaikinai nešioja levandų purškimo rožes. Jei norite sekti saldus tradicijas, leiskite jaunikiui nešioti gėlę, kuri taip pat yra jūsų puokštėje.

Sumaišykite gėles ir spalvas.

Tai ne tik išskiria merginas iš mergaičių, bet ir padeda kiekvienam groommenui išsiskirti. Ar jaunikis dėvėti baltus stephanotis, visi groomsmen dėvėti mini calla lelijos, o tvarkytojai ir žiedo nešiklis dėvėti žalias riešutėlį. Nė vienas iš gėlių nėra švelnus, bet visi yra garbingi.

Tegul groommenas dėvėtų sukulentus ar žalumynus.

Nė vienas iš vaikinų neturi net dėvėti gėlių, o ne tada, kai yra daugybė malonių sukulentų ir energingų žaliųjų. Bridesmaids taip pat gali nešioti įvairių veislių sukulentus ar žalumynus, todėl vaikinai ir mergaičių išvaizda turi kažką bendro.