Svarbiausios mobiliojo telefono etiketo taisyklės vestuvėms


Fotografija: Rachel Thurston

Mobilieji telefonai leidžia žmonėms užfiksuoti neįkainojamas prisiminimus vestuvėse, tačiau nešiojamieji prietaisai taip pat gali dėti slopintuvą didelių dienų šventėms. Nė vienas nuotakos nenori pasivaikščioti su skambučiu ir paspaudus garsus, kurie atsikerta jos ausyje, kaip ir niekas nenori nusiminusi jaunavedžius, perkeliant per daug nuotraukų į socialinę žiniasklaidą. Puiki linija tarp „priimtino“ ir „nepriimtino“ mobiliojo telefono elgesio vestuvėse gali būti sunku pastebėti. Nors etiketas, susijęs su mobiliaisiais įrenginiais, skirtingose ​​ceremonijose skirsis, čia yra keletas pagrindinių gairių, kurių reikia laikytis neatsižvelgiant į tai.

Skelbti arba neskelbti? Patarimai, kaip pasidalinti savo vestuvėmis socialiniuose ar privačiuose

Žinokite telefono politiką

Kartais vestuvių kvietime bus nurodyta mobiliojo telefono politika. Įsitikinkite, kad suprantate lingą. „Išjungta“ vestuvių priemonė neleidžia naudoti jokio mobiliojo telefono, net fotografuojant. Galbūt nuotaka ir jaunikis nori, kad jų svečiai dalyvautų tuo metu, o ne klijuoti prie prietaiso, o gal vieta uždrausti neprofesionalią fotografiją. Nepriklausomai nuo priežasties, atkreipkite dėmesį į politiką ir išjunkite mobilųjį telefoną (arba įdėkite jį į lėktuvo režimą).

Nutylėkite savo mobilųjį telefoną

Kai tik atvyksite į vietą, pakeiskite savo mobilųjį telefoną tyliai, net jei leidžiama naudoti mobilųjį telefoną. Jūs tikrai nenorite būti prisiminti kaip mergaitė, kurios melodija susitraukė per pažadų mainus, pirmąjį šokį ar pyragą. Jei būtinai turite naudotis telefonu vakarienės ar ceremonijos metu, mandagiai pasiteisinkite, kad rasite erdvę kalbėti iš ausies.

Būkite socialinės žiniasklaidos išminties

Kaip ir mobiliuosiuose telefonuose, kai kurios poros gali turėti socialinės žiniasklaidos politiką. Negalima skelbti jokių nuotraukų į internetą be sutikimo iš nuotakos ir jaunikio, nes kai kurie jaunavedžiai suprantamai nori pirmieji dalintis savo didžiosios dienos nuotraukomis. Jei vestuvėse yra hashtag, nedvejodami įkelkite vaizdus į internetą, bet būkite atsargūs, kad nepatektumėte į kamerą-laimingą paparacį. Be to, nesukurkite savo vestuvių vestuvių. Pora gali tai nepaisyti.

Laikas yra teisus

Nesvarbu, ar vestuvės yra prijungtos, ar atjungtos, tam tikros akimirkos reikalauja, kad visi mobilieji telefonai būtų prikabinti. Tai apima ir tada, kai nuotaka eina žemyn praėjimu, ceremonijos metu ir vakarienės stalo metu. Jei nuotaka ir jaunikis skatina fotografuoti telefonu, per šias akimirkas galite užfiksuoti kelias nuotraukas, tačiau nesikreipkite per Instagram, o ne klausytis pažadų mainų ar praleisti vakarienę, pasimėgaudami savimi.

Negalima priklijuoti prie ekrano

Atminkite, kad vestuvės yra šventės, kupinos meilės, linksmybės ir laimės. Jei visą naktį prijungiate prie įrenginio, tikriausiai praleisite daugybę įsimintinų akimirkų. Po priėmimo galite pasivyti socialinės žiniasklaidos priemones; praleiskite naktį susitikdami su naujais žmonėmis ir skambindami naujai sutuoktinėje. Stenkitės ne per daug naudoti savo fotoaparatą; apmokytas fotografas užfiksuos geriausius nakties momentus, todėl galėsite pažvelgti į vestuves ateinančiais metais.