Pykinimas? Pabandykite šiuos 7 patarimus, kaip išgydyti savo žarnas prieš vestuves


Pastaruoju metu galbūt girdėjote daug apie probiotikus, ir tai yra gera priežastis: jie didina gerąsias bakterijas mūsų kūnuose ir mažina blogą, padeda suskaidyti maistą ir skatinti tinkamą virškinimą. Tačiau daugelis iš mūsų turi blogą apaugimą, nes pernelyg daug antibakterinių rankų muilų ir antibiotikų, kurie žudo gerą, sako mikrobiologas Kiranas Krishnanas. (Tiesą sakant, jis sako, kad mažiau nei du procentai aptiktų bakterijų yra tikrai žalingi.)

Ne tik tai, kad GMO, kurie yra auginami su pesticidais, gali sunaikinti sveikas bakterijas mūsų kūnuose. "Pesticidai gali išgyventi lietus - jie prilimpa prie vaisių ir daržovių, todėl kai mes juos plauname į mūsų kriaukles, mes iš tiesų jų neišvengiame", - sako Nicole Egenberger iš Remède Naturopathics Niujorke. „Jie yra chemikalai, kurie žudo vabzdžius, todėl, kai juos valgome, jie nužudo ir mūsų geras bakterijas“. Čia Egenberger dalijasi, kaip atkurti žarnyną, kad jaustumėtės lengvesni ir sveikesni už savo vestuves.

Maistas, kurį turėtumėte valgyti prieš vestuves

Gauti probiotikų iš įvairių šaltinių.

Paimkite probiotinį papildą kasdien, tačiau įsitikinkite, kad jame yra daug bakterijų padermių, kad papildytumėte visą žarnyno florą (nebent jūs specialiai išbandytumėte, kokių padermių trūksta, sako Egenberger). Ji rekomenduoja Klair Labs probiotikus. Tačiau taip pat turėtumėte į savo mitybą pridėti fermentuotų maisto produktų, pvz., Kimchi, raugintų kopūstų ir kombuchų, nes jie suteikia bakterijų padermių, kurių negalite patekti į piliules. („Probiotiniai papildai turi tik bakterijas, kurios toleruoja deguonį“, - sako ji.)

Eikite be cukraus (arba bent jau sumažinkite).

"Aukštas fruktozės kukurūzų sirupas, stalo cukrus ir alkoholis, kuris suskaido į cukrų, maitina patogenines bakterijas, skatinančias mielių infekcijas", - sako Egenbergeris.

Pabandykite praleisti naktines daržoves iš savo dietos.

Bulvės, pomidorai, paprikos ir baklažanai yra daug solanino, kurie gali būti toksiški ir sukelti žarnyno uždegimą tiems, kurie yra jautrūs. (Jei valgote naktį ir nesijaučiate pūtimų, bet kokiu būdu, valgykite pomidorus į savo širdies turinį, bet jei manote, kad galite būti jautrus, pabandykite juos ištrinti iš savo dietos kelias savaites, kad pamatytumėte, kaip reaguoja jūsų kūnas. )

Mitybos patarimai, kaip ieškoti ir jaustis savo geriausiais savo vestuvių dieną

Balansuokite hormonus.

„Jūsų ciklo viduryje, nuo maždaug 14 dienos iki 28 dienos, aukštas estrogenų kiekis gali padaryti virškinimą sunku“, - sako Egenbergeris. Ji rekomenduoja gerti pieno usnius ar kiaulpienės šaknis, valgyti virtus brokolius, Briuselio kopūstus ir žiedinius kopūstus, kurie visi padeda kepenims metabolizuotis ir mažina estrogeną.

Pradėkite dieną su detox gėrimu.

Jei atrodo, kad jūsų maistas po valgio tiesiog sėdi skrandyje, pabandykite maišyti arbatinį šaukštelį obuolių sidro acto su vandeniu ir citrina, kad paskatintumėte skrandžio rūgštį, sako Egenberger. Arba pabandykite karštą vandenį su citrinų ir priešuždegiminių gėrimų, pavyzdžiui, ciberžolės ir imbiero arbatomis, kad padėtų kepenims.

Valgykite tinkamą pluoštą.

Optimaliam virškinimui gauti savo pluoštą iš vaisių ir daržovių, o ne grūdus, sako Egenberger. „Tiksliau sakant, psilliumas yra puikus, nes jis maitina žarnyno pamušalą. Tiesiog pridėkite šaukštą ryte į kokteilį.“

Pratimai, bet lengvai.

Aukštas streso lygis (vestuvių planavimas, kas nors?) Gali apsunkinti virškinimą. Praktikuokite jogą ar plaukite apie 20 minučių per dieną, kad sumažintumėte stresą ir leistumėte nervų sistemos šonui, kuris kontroliuoja virškinimą, parasimpatinę nervų sistemą, sako Egenbergeris.