7 būdai, kaip pereiti prie savo komforto zonos jūsų santykiuose


Fotografija: Liz Banfield

Nors pirmuosius kelis mėnesius su dideliais kitais buvo praleidžiami mieste, išbandėte visus geriausius datos taškus ir vyksta nuotykiai, dabar, kai jau ilgą laiką buvote kartu, jūs tikriausiai patekote į kasdienybę . Tai nėra neįprasta, o kartais malonu praleisti visą savaitgalį, sėdintį ant sofos. Bet kai jūsų santykiams visiškai trūksta šių spontaniškų išvykų, abu gali būti paliktas jausmas. Jei manote, kad jūsų komforto zona yra tik zona, kurioje praleidžiate savo laiką, tai lengva purtyti daiktus - iš savo namų ir iš jo. Šie septyni santykių ekspertų patarimai iš karto atgaivins jūsų kibirkštį.

Kūrybinės datos nakties idėjos kiekvienam Jūsų santykių etapui

Paimkite „Mini Vacay“

Nėra nieko blogo su plaukiojančiu solo, bet kai jūs einate į nuotykius į kažkur nepažįstamą su savo svarbiu kitu, tai bus jūsų santykiai į naują lygį. „Kai mes einame į naujas vietas, kartu atrandame naujas dalis“, - sako psichologas, mano draugų ir santykių mokyklos direktorius dr. Paulette Sherman ir autorius Pažintys iš „Inside Out“. „Mes sukrėtėme iš mūsų kasdienybės ir esame atviresni mokymuisi ir patiriamiems dalykams. Mes taip pat jaučiame daugiau laisvės be visų įprastų dalykų“. Tai taip pat gali būti įdomus ir atlaisvinti santykius, o tai gali įkvėpti naują gyvenimą. "

Suplanuokite savaitės dienos naktį

Kada paskutinį kartą nuėjote į tikras data? Jūs žinote, kur darote rezervaciją, gaukite visus apsirengusius ir praleiskite naktį gerti vyną ir kalbėti apie viską ir viską? Jei tai buvo laikas, atėjo laikas į savo kalendorių pridėti tam tikrą romantiką. „Tyrimai rodo, kad savaitės dienos naktis labai naudinga santuokoms ir netgi tiems, kurie gyvena kartu. Ji papildo romantiką, naujovę, gerina seksualinį pasitenkinimą ir mažina skyrybų lygį“, - sako Shermanas. "Tai taip pat suteikia jiems laiko iš tiesų susikoncentruoti vienas į kitą ir būti geriausiais."

Stovyklavietės lauke ir keiskite savo įprastą

Kiekvieną naktį kaip nuostabus, kaip įeiti į savo jaukią lovą, per naktį įjungus kasdienį rutiną, neabejotinai atsiras nepamirštamų prisiminimų. „Naudinga būti išradingu, jei norite išeiti iš komforto zonos“, - sako Shermanas. „Valgykite ar miegokite kažkur neįprasta. Netgi miegant lauke palapinėje ar miegmaišyje po mėnuliu, galėsite pagyvinti savo romantiką ir seksualinį gyvenimą ir išeiti iš rutinos. stengiasi į jūsų santykius. “

6 Sunkūs patyrimai, kurie sustiprins jūsų santykius

Ar kažką rizikuokite kartu

Tai nereiškia, kad jūs turite užsisakyti šokinėjimo sesiją. (Nors, kodėl gi ne?) Adrenalino, kaip komandos, pumpavimas sustiprins jūsų santykius. „Eikite į karšto oro balioną, važiuokite į kalnus ar užtraukite pamušalu, - sako Shermanas. „Moksliniai tyrimai rodo, kad bandymas baisiai ar naujoviškai pritraukti patrauklumą.

Užsiregistruokite klasėje

Tiesiog todėl, kad nebesate kolegijoje, nereiškia, kad turite nutraukti mokymąsi. Užsakydami klasę, ką jūs ir jūsų partneris niekada dar nepadarė, galite iš pradžių padaryti jums nepatogumus, bet taip pat išlaisvinsite visą gyvenimą trunkančius įgūdžius. „Eikite į šokių klasę, virimo klasę ar gal net meno pamoką. Naujų dalykų mokymasis paskatina jus į augimo režimą, kuris jus išeina iš senosios komforto zonos“, - sako Shermanas. „Tai suteiks jums naujų bendrų interesų ir į jūsų santykius atneša tam tikrą tiriamąją energiją“.

Sužinokite naujus dalykus apie vienas kitą

Nepamirškite žaisti 20 klausimų su savo sutraiškymo dieną? Žinoma, galbūt paprašėte bendrų dalykų, pavyzdžiui, „Koks yra jūsų mėgstamiausias maistas?“ ir „Kas yra # 1 jūsų kibirų sąraše?“ kai pirmą kartą pradėjote pažintys, bet turėtumėte užduoti klausimus, kai laikas tęsiasi. „Gauti klausimų knygą ir sužinokite apie savo partnerį, kad niekada nežinojote“, - sako Shermanas. „Kai jau ilgą laiką buvote kartu, jūs manote, kad žinote viską apie savo partnerį ir nustojate užduoti klausimus, ir tai tikrai gali užblokuoti santykius. Visuomet reikia daugiau žinoti. nauju būdu, ir atvirkščiai. Ir tai jums primins, kad neturėtumėte nustoti stengtis bendrauti kasdien giliau. “

Būkite labiau pažeidžiami

Kinda baisu, ar? Sunku leisti savo sargybui visiškai nustoti, net jei jau ilgą laiką buvote kartu. Tačiau labiau pažeidžiamas sukurs tokį gilų ryšį, kad jis būtų neperleidžiamas. „Būdamas autentiškas ir pažeidžiamas, jūs tikrai išeinate iš savo komforto zonos“, - sako Shermanas. „Pasidalinkite savo baimėmis ir prisiminimais bei dalykais, kurie jums sunku. Tai sustiprins jūsų santykius, ryšius ir pasitikėjimą“.