5 būdai švęsti svarbų svečių gimtadienį savo vestuvėse


Fotografija: Marissa Maharaj

Jei jūsų vestuvių dieną patenka svarbus svečio gimtadienis, turėtumėte būti dvigubai pagerbtas, kad jie atsisako švęsti save, kad galėtų jus švęsti! Parodykite jiems savo padėką, atlikdami kažką prasmingo, bet laikykitės trumpai. Jūs norite pripažinti gimtadienio vaikiną ar galą, neatsižvelgiant į laiko atkaklumą nuo pagrindinio renginio. Tai dar geriau, jei tai nuostaba, todėl apsvarstykite įdomias idėjas ir pradėkite planuoti gimtadienio šventę.

Susijusios: Bendrosios vestuvių svečių sąrašo problemos, išspręstos

Padarykite paprastą pranešimą.

Jei norite nuoširdaus, be jokio pasisakymo, paprašykite savo grupės lyderio ar DJ pranešti svečių gimtadienį vakarienės metu; kiti jūsų dalyviai bus instinktyviai plojimai.

Dainuokite jį.

Jei norite pridėti šiek tiek papildomo įdomumo skelbimui, pakvieskite visus garbės svečiui dainuoti „Happy Birthday“. Tai greitas gestas, kuris trunka mažiau nei 60 sekundžių.

Išneškite mažą pyragą.

Šis atnaujinimas apima skelbimą, gimtadienio dainą ir desertą. Ar užsidegite žvakėmis, kurios yra ypatingos spalvos. Svečiai gali pasidalinti tortą su savo stalčiais arba perkelti jį į namus, kad galėtų valgyti kitą dieną.

Įdėkite žvakę į puodelį.

Jei tai yra vaiko gimtadienis (iki 12 metų), paprašykite palaukti darbuotojų, kad jie užsidegtų žvakę į skanią puodelį ir įneštų į berniuką ar mergaitę prie stalo. Jie neturi pasidalinti su kuo nors!

Žaiskite jiems puikią šventinę dainą.

Paprašykite DJ ar grupės žaisti dainą, kuri visiems suteikia gerą nuotaiką, pvz., „Pharrell Williams“ „Laimingas“ ir paskui ją skiria gimtadienio svečiui. Tai gaus minią, kad jie būtų pumpuojami, nesvarbu, ar jie žino asmenį - visi myli gimtadienį!