5 būdai susieti su savo ateitimi


Fotografija: Siri Stafford / Getty Images

Nesvarbu, ar jūs jį pažįstote metų ar tiesiog sutikote, jaučiatės savarankiško spaudimo daryti įspūdį savo ateities motinai, kai esate su juo. (Ir netgi tada, kai nesate.) Nors jūs paprastai esate pasitikintys savimi, jūs vairuojate savo riešutus, stengdamiesi pristatyti save kaip idealų dukterį: protingas, juokingas, natūra ir vertas savo sūnaus. Jūs tikrai norėtumėte susieti su ja, bet kaip? Mes turime keletą patarimų, kurie padės jums padaryti du griežtesnius nei „Spanx“ poros, kol dar nenustatysite datos.

Dovanos, kurios niekada nesuteikia savo šventės

Pasiūlykite savo pagalbą.

Kiekvieną kartą, kai esate savo FMIL namuose, visada pasiūlykite jai padėti. Nesvarbu, ar plaunate patiekalus, ar siūlote vakarienei stalą, jūsų „MIL-to-be“ įvertins gestą. Jei padedate jai virtuvėje, tai yra puiki proga paklausti apie savo mėgstamiausius šeimos receptus ir išgirsti vaikystės istorijas apie jį.

Pasivaikščiokite žemyn atminties juosta.

Jums ir jūsų būsimam MIL dalinasi svarbiu bendru interesu - jos sūnumi! Paprašykite pažvelgti į senus nuotraukų albumus ir metraščius, ir užduoti klausimus apie tai, ką tavo jaunikis augo. Jei ji yra panaši į daugumą mama, ji mielai kalbės apie jį. Tai taip pat geras laikas pasakyti jai apie savo vaikystę ir šeimą - bet nesileiskite į bet kokias slegiančias bijo pasakas. Pasilikite teigiamą.

Paprašykite išgirsti jos meilės istoriją.

Kiekvienas mėgsta gerą romantišką pasaką. Paprašykite išgirsti, kaip ji ir jos vyras sutiko ar kaip jis paprašė jos tuoktis. Jei ji laimingai susituokė, paklauskite jos nuomonės apie tai, kaip turėti sėkmingą santuoką. Bonus taškai, jei ji parodys vestuvių albumą. Visi laimėti visiems!

Susidomėkite savo pomėgiais.

Nesvarbu, ar ji mėgsta viduramžių galios pėsčiomis, ar riešutai apie vyną, domisi jos interesais. Paprašykite prisijungti prie jos pasivaikščioti po apylinkes arba pasikonsultuoti dėl didelio vino butelio pasirinkimo. Dėmesys veiklai yra puikus būdas pradėti pokalbį. Galbūt jūs pasieksite savo hobį tikrajam; tai taip pat yra būdas išsiaiškinti puikias MIL dovanas, kai žinote, ką ji mėgsta daryti.

Suplanuokite mergaitės laiką.

Nors jūs abu gali būti labai užimtas tvarkaraštis, pabandykite išsiaiškinti valandą ar dvi, kad ją gydytumėte man ar pedi, arba paimkite greitą užkandį valgyti. Tai suteiks jums vieną kartą vieną kartą, kad tikrai pažintumėte vieni kitus.