„The Voice“ Champ Chris Blue naudos savo laimėjimus, kad suteiktų savo sužadėtinę vestuvę „Ji nusipelno“

 

Įrašas, kurį bendrina Steph Bee💋 (@lets_talk_bee)

„Chris Blue“ suprantama džiaugiamės po to, kai nugalėtojas buvo karūnuotas praėjusios nakties sezono finale Balsas- bet ne dėl akivaizdžiausių priežasčių. Po žongliravimo ilgų nuotolių santykių su sužadėtine Stephanie Dunkley metu (ji stebėjo savo kelionę iš savo gimtojo miesto netoli Londono), Blue nori panaudoti savo 100 000 JAV dolerių laimėjimus, kad suteiktų savo netrukus žmonai vestuves „ji nusipelno“.

„Mano sužadėtinis Stephanie yra neįtikėtinas žmogus, nuostabi moteris ir neįtikėtinai protingas, ir aš jai leisku mėgautis visa vestuvių planavimu, tikiuosi, kad jis priima sprendimus“, - sakė „Blue“. WBIR anksčiau šį mėnesį. Pora palaikė ryšį su „Skype“ skambučiais, „FaceTime“ ir tekstais ir suplanavo savo vasaros vestuves iš tolo. "Džiaugiuosi, kad susituoksiu! Praėjus dviem mėnesiams po balso. Tiesiog neįtikėtinas, tikrai laimingas!" jis sakė tuo metu.

11 Įžymybės, kurios susituokė namuose, kaip tai buvo NBD

Vienintelė problema? Pora svajonių vestuvės buvo didesnės už jų biudžetą. „Mano sužadėtinė, ji mane vadino ašaromis prieš mėnesį, nes mes tiesiog neturėjome pinigų, kad galėtume sau leisti gražias vestuves“, - sakė „Blue“. JAV šiandien po jo laimėjimo praeitą naktį. „Mes turėjome atimti daugybę dalykų nuo mūsų jau nuluptų vestuvių. Netgi neturėjome vestuvių. Nepavyko sau to leisti. Bažnyčia netgi nebuvo papuošta. "

 

Bet po to, kai tapo 12-ojo sezono nugalėtoju, „Blue“ sakė, kad jis labiausiai džiaugiasi, kad jis „gali duoti vestuves, kurias jis nusipelno, ir labai ilgo gyvenimo pradžią“. Jei tai ne saldiausia dovana, mes nežinome, kas yra. Kol jis leidžia Dunklei vadovauti stiliui ir dekorui, „Blue“ turi vieną dalyką, kurį jis norėtų patys dirbti: užsakyti specialų atlikėją. „Aš norėčiau, kad„ Alicia “skristų, o mano sužadėtiniams dainuosime„ Deimantus ir perlus “, - sako duetas su savo buvusiu treneriu.

Pora liepos 12 d. Vestuvės greitai artėja, ir mes negalime būti laimingesni, kad ši žavinga ir vertinga pora galės švęsti ceremonija ir jų svajonių priėmimu.