8 Derliaus vestuvių tradicijų planuotojai Vis dar mėgsta šiuolaikines šventes


Fotografija: Ace & Whim

Atrodo, kad dauguma porų atsisveikina su ilgomis vestuvių tradicijomis, kad užpildytų savo dideles dienas su šiuolaikinėmis tendencijomis ir asmeninėmis detalėmis. Nors šiuolaikinių idėjų aptarimas nėra nieko blogo, kai kurie nuotakos ir jaunieji yra nostalgiški dėl paprastų dešimtmečių tradicijų. Galų gale, kaip sakoma sakant, viskas senas yra naujas. Čia keturi vestuvių planuotojai dalijasi savo mėgstamiausiomis vestuvių tendencijomis, kurios įtraukiamos į jūsų ceremoniją ir priėmimą.

Susijusios: Nauji būdai gerbti klasikines vestuvių tradicijas

Jaunikio pyragas

„Imoni Events“ savininkas Jennifer Thye mėgsta jaunikio tortą. Tradicija kilusi iš XIX a. Anglijos kaip garbės garbei ir galiausiai tapo populiari Amerikos pietuose. Vienos moterys paėmė namo griežinėliais gabalėlius ir įdėjo jį po savo pagalvėmis prieš pataikydami į šieną. Nors šios tradicijos aspektai yra akivaizdžiai pasenę, jaunikis vis dar gali parodyti savo skonį su asmeniniu konfekšu. Iš tiesų šiuolaikiniai jaunikių pyragai gali būti kūrybingi ir linksmi; Thye rekomenduojama patiekalų, pavyzdžiui, pyragas, crème brûlée ir bananų puodeliai.

Išeiti iš stiliaus

Ar planuojate švęsti iki ryto valandų? Vėlyvos nakties vakarėliai iš tikrųjų yra gana naujas reiškinys, nes nuotaka ir jaunikis tradiciškai išvyko anksti, kad svečiai galėtų juos pamatyti. „Variety Vintage Events“ įkūrėjas Melissa Andrushko teigimu, dauguma šiuolaikinių porų mano, kad nerimauja palikti savo vestuves anksti. „Šios tradicijos sugrąžinimas paskatintų juos išgauti medaus mėnesį iš karto arba praleisti savo vestuvių naktį kartu, kaip turėtų būti. Be to, svečiams malonu matyti pora ir atsisveikinti“, - aiškina ji. Jei planuojate išeiti iš ankstyvo laiko, apsvarstykite galimybę įsigyti automobilį, kuriame yra skardinės, su skardinėmis ir „Just Married“ ženklu, jei norite išeiti iš subsidijos, kurios niekada nepamiršite!

Vedęs pusvalandį

Laurie Arons Special Events renginių direktorius Katie Colosi paaiškina, kad poroms būdavo tradicinis susieti mazgų pusvalandį. „Nustatyta, kad ceremonijos laikas pusę praėjusio valandos atneš porą, nes minutės ranka yra„ kylanti link dangaus “ir santuoka prasideda nuo pakilimo“, - sako ji. „Nors dauguma šių porų šių dienų laiko ceremoniją valandomis, mes mėgstame, kai poros priima šią žavingą tradiciją ir palinki jiems palaiminimų.“

Medžių sodinimas

Medžiai simbolizuoja naujus pradžios bruožus, kurie paaiškina, kodėl jaunavedžiai tradiciškai „nuleidžia šaknis“ sodindami medį savo namuose. Įtraukus šį senamadišką ritualą į šiuolaikines vestuves, gali būti skatinamas saldus sentimentalumas. „Po vestuvių poros grįžta į savo kasdienybę ir nemanau, kad medžių sodinimas yra proto viršūnė“, - sako Andrushko. "Bet kai pamatysite, kad medis atauga, jūs džiaugiamės ir laimingi!" Nebijokite gauti kūrybiškumo: poros gali naudoti nešvarumus iš svarbių vietų, įdarbinti šeimos narius, kad jiems būtų lengviau, arba po „vestuvių“ turėti „medžių sodinimo ceremoniją“.

Susiję: 10 Karališkosios tradicijos pavogti savo vestuvėms

Ne matydami vienas kito prieš vestuves

Daugelis šiandieninių porų pasirenka pirmąją išvaizdą, bet Thye yra nostalgija dėl tradicijos nerodyti vieni kitų prieš procesinį. „Pirmas kartas yra vienintelis toks stebuklingas, kad akis būtų vieni kitiems - jau nekalbant apie jaunikio veidą visada yra emocinis“, - sako ji.

Tradicinės Veilės

Vietoj šydo daugelis šiuolaikinių nuotakų nusprendžia dėvėti gėlių vainiką, tiarą, plaukų šuką ar galvos juostą. Tačiau Calder Clark, Calder Clark savininkas ir kūrybinis direktorius, trokšta subtilaus aksesuaro grąžinimo. „Man patinka, kai nuotaka nešioja nuostabų katedros šydą su blusher, kad jos jaunikis atsiskleistų savo gražią altoriaus viziją. Nėra nieko blogo su tokia drama!“ ji sako. Panašiai Andrushko myli paslaptingą veidų dangų prigimtį. „Yra kažkas ypatingo, nes jūsų sutuoktinis yra vienintelis asmuo, kuris mato jūsų veidą“, - sako ji. "Veilės vėl tapo suknelės dalimi, ir aš jį myliu!"

Rankraščiai

Andrushko rekomenduoja seną papročius rašyti savo sutuoktiniui naktį prieš vestuves, kurias jie atidarys savo pirmojoje metinėje. „Vestuvių proceso metu poros patenka į detales ir neturi laiko sėdėti ir rašyti laišką“, - sako ji. „Svarbu, kad poros prisimintų kelionę, kurią jie buvo kartu. Kai atidarote laišką po metų, tai kaip vėl įsimylėti!“.

Vidinis vokas

Pasak Colosi'o, postai istoriškai pristatė vestuvių kvietimus ant arklio, o užsandarinti išoriniai vokai tranzitu buvo purvini. Atvykus laiškams, nešvarus vokas buvo pašalintas, kad būtų atskleistas neuždarytas vidinis vokas, kuris buvo suteiktas gavėjui. Šiuolaikinis pašto pristatymas pašalino vidinio voko poreikį, tačiau Colosi sako, kad turint vieną, bus išvengta laiškų atvykimo į suplėšytus, sulenktus ar pažymėtus. "Formaliems vestuvėms mes mėgstame įtraukti gražiai adresuotą ir neuždarytą vidinį voką, kad svečiai gautų kvietimą ir vokų įdėklą puikioje būklėje!" ji sako.