5 Atvykstančios paskirties vietos vestuvių vietos, į kurias nenorite žiūrėti


Brando, Tetiaroa


Po to, kai salą pasidarė Tahitianas, ši oazė 30 mylių į šiaurės rytus nuo Taitis buvo nupirkta „Marlon Brando“ 60-ajame dešimtmetyje. Praėjus penkiasdešimčiai metų po aktoriaus mirties, šią grupę nusipirko viešbučio grupė ir pavertė prabanga. „Brando“ kurorte yra vienos, dviejų ir trijų miegamųjų vilos, kuriose yra privatūs baseinai, prieiga prie paplūdimio ir patogumai, kuriuos bet kokie degustatoriai gali tikėtis, pavyzdžiui, pasaulinio lygio SPA ir restoranai.

Belmond Hotel, Ravello, Italija


Šis didingas viešbutis, anksčiau buvęs 11-ojo amžiaus rūmu, įsikūręs ant uolų netoli Amalfio pakrantės virš Viduržemio jūros. Viešbutis buvo atkurtas, o senos sienos ir originalios freskos lubos šviečia visame originaliame grožyje. Prie gigantiško begalinio baseino, kuris yra aukščiausiame Ravello taške, yra manikiūrių terasų sodų ir poilsio zonų, esančių priešais didžiulį pakrantės vaizdą. „Belmond“ taip pat siūlo kasdien keliones laivu į Positano ir Roman Pompeii. Tai lengvai vieni iš istorinių ir gražiausių pasaulio viešbučių; tai daro tikrai įspūdingą vestuvių vietą.


Naka sala, Puketas


Šis 67 vilų kurortas įsikūręs privačioje saloje, netoli Phuket, Tailando, yra naujausias „Starwood Resort“ kolekcijos papildymas. Kurorte yra SPA, kuris specializuojasi Tailando gydymo procedūrose, pavyzdžiui, masažas, kūno įvyniojimai ir garai, ir „Watsu“ - terapija, kurioje kūnas yra ištemptas, kai jis yra panardintas į šiltą baseiną. Vandens ir kitos lauko veiklos yra neribotos: nardymas, burlenčių sportas, baidarės, snorkeliavimas nuo privačių paplūdimių ir viskas, ko jūs ir jūsų svečiai nori.

Mara Bush Camp, Kenija


Maros Bušo stovykla iš tikrųjų yra mobilioji stovykla, esanti paslėptoje miško dalyje, esančioje prie Olare Orok upės, Kenijos. Ši nedidelė stovykla siūlo itin individualias ir detalias paslaugas ir teikia viską, ko reikia, kad jaustumėtės kaip namuose. Svečiai gali rinktis iš 12 skirtingų prabangių palapinių su palapinėmis, iš kurių atsiveria vaizdas į upę ir jos hipo. Palapinės yra pakankamai toli, kad svečiai galėtų patirti tikrą privatumą ir netgi įrengti tualetai. Visi patiekalai yra įskaičiuoti į kainą, o stovykloje teikiamos kasdienės ekskursijos, veikla ir, žinoma, laužai. Svečiai gauna viską, ką Kenija turi pasiūlyti, gaudydama gryną prabangą.


Bulgari, Balis

Išskirtinis ir šiuolaikiškas dizainas ir išskirtinė šio viešbučio vieta išskiria visus kitus. Antrasis „Bulgari“ viešbučio grupės papildymas, šis kurortas susideda iš vilų ir dvarų (kurių kiekvienas turi savo sodą, baseiną ir lauko kambarį) su visais patogumais, kuriuos galite svajoti. Įsikūręs ant uolos, vieta jaučiasi pašalinta ir slapta. Baltos smėlio paplūdimiai, esantys gerokai žemiau pagrindinio vestibiulio, yra prieinami tik liftu iš viršaus. Viešbutyje taip pat yra SPA, parduotuvė, kurioje prekiaujama vietoje pagamintais amatais, ir keletas barų, restoranų ir puikių renginių vietų.