Unikalūs skonio deriniai jūsų rudens vestuvių tortui


Fotografija: Waldorf Fotografijos menas

Kadangi oras tampa ryškus, o lapai pradeda keisti spalvas, nuotakos ir jaunikiai stengiasi įtraukti rudens sezoną į kiekvieną savo vestuvių elementą. Vienas iš paprasčiausių (ir skaniausių!) Būdų, kaip tai padaryti, yra per vestuvių tortą. Štai keletas unikalių ir skanių skonių derinių jūsų rudens vestuvių desertui, taip pat ekspertų patarimai iš visos šalies tortų kepėjų.

Kritiniai Vestuvių pyragai Mes apsėstas

 

Laikykitės prieskonių.

Nėra skonio labiau primena rudenį nei moliūgų prieskoniai. Amerikiečių susižavėjimas šiuo klasikiniu kritimo skoniu, kuris paprastai apima cinamono, muskato riešutų ir gvazdikėlių patarimus, taip pat pasireiškia vestuvių tortuose. Pasak Jamaikos Cristo, Los Andžele, Kalifornijoje, „Top Tier Treats“ savininko, poros linkusios rudenį vestuvėms rinktis prieskonių stiliaus pyragus. „Spice yra toks patrauklus priminimas apie rudens sezoną“, - sako Cristas, pridėdamas, kad skoniai „puikiai pora su kremo sūrio putomis kaip užpildas“. Be to, kai kurie „Crist“ klientai prideda šiek tiek rudenį įkvepiančio prieskonio, kad užpildytų savo tortą, arba padėkite jį karamelės padažu.

Obuolių skonio kritimas.

Per rudens mėnesius žmonės iš šiaurės rytų išsiskiria obuolių rinkimo tradicijomis ir gurkšnojantis saldžiarūgščiu obuolių sidru. Tie patrauklūs kritimo skoniai gali būti lengvai įtraukti į jūsų vestuvių tortą. „Amy Mastronardi“, „Hippie Chick Bakery“ savininkas, Kensingtonas, Naujasis Hampšyras, sako, kad obuolių pyragas su karameliniu įdaru yra jų populiariausias vestuvių tortų skonis rugsėjo mėnesį. „Obuoliai ir rugsėjis eina kartu“, - sako ji. Kaip alternatyva, poros gali pasirinkti prieskonių pyragą su obuolių įdaru, kuris primins naminį obuolių pyragą.

                                 

Pasilepinkite atostogų skoniuose.

Kaip Padėkos ir Kalėdų colių arčiau, žmonės pradeda troškimą tuos esminius atostogų skonius: moliūgų pyragą, spanguoles ir meduolius. Laimei, šie skoniai gerai veikia vėlyvų rudens vestuvių tortuose. Pasak „Mastronardi“, daugelis lapkričio mėn. Susituokusių porų pasirenka prieskonių pyragus, dažnai pasirenkant moliūgų skonį, ir netgi gali pridėti „ploną spanguolių kompoto sluoksnį kaip švelnus atostogas“, - sako ji. Kiti paguodantys skoniai, tokie kaip citrina ir chai, taip pat puikiai dera su prieskoniais pagardintais pyragais. Naudokite savo vaizduotę ir dirbkite su įsikurtais kepėjais, kad sukurtumėte saldžią konditeriją, kurią svečiai prisimins ateinančius metus!