„Ultimate Bachelorette Party Playlist“


Fotografija: Ashley Maxwell Photography

Nėra geresnio būdo atverti savo „bachelorette“ vakarėlį (ar savaitgalį!), Nei su muzika, kurią jūs ir jūsų geriausi draugai tikrai myli. Švęskite savo, kaip nuotakos, statusą, dar geriau, kai jūsų garso takelyje yra mergaičių himnai, kuriuos mylėjote jau daugelį metų. Štai kodėl mes palietėme „Spotify“ „Trendų ekspertą“ „Shanon Cook“, kad padėtų mums pristatyti muziką, garantuotą, kad jūsų bachelorette šventė būtų sėkminga. Nuo „Beyoncé“ ir „Salt-N-Pepa“ iki „Rihanna“ ir „Whitney Houston“ šis grojaraštis turi viską. Turime jausmą, kad jums patiks tai, ką ketinate išgirsti.

Nors šis bachelorette partijos grojaraštis yra tikras, kad prasidės smagu, „Spotify“ taip pat atsakė į visus jūsų klausimus apie savo kūrimą. Paslaptis? Ėjimas veislei, o tai reiškia žanrų ir laiko periodų maišymą. Skaitykite daugiau grojaraščio patarimų ir gudrybių - ir atraskite 50 geriausių vakarėlių dainų, kurios netrukus bus nuotakos.

Susijusios: Patarimai, kaip planuoti Bachelorette partiją

Kokie yra populiariausi menininkai, kurie nuolat rodomi bachelorette partijos grojaraščiuose?

„Beyoncé, Rihanna, Britney Spears, Destiny's Child ir Justin Timberlake“, - sakė Cook. Nustebino, kad Beyoncé yra (techniškai) ten du kartus? Taip pat mes.

Kaip sumaišyti dainas ir žanrus, kad galėtumėte rinktis iš geros, bet įvairaus sąrašo?

Pasak Cooko, viskas vyksta, bet atsitiktinai yra svarbiausi. „Klausytojai - ypač klausytojai vakarėlio aplinkoje - kaip įvairovė ir malonumas, kad nustebsite, todėl nesijaudinkite dėl perėjimo tarp žanrų ir epochų“, - aiškino ji. „Mūsų klausytojai mėgsta 80-ųjų ir 90-ųjų dešimtmečių dainas vestuvių ir bacheloretės teminiuose grojaraščiuose, kurių dainos yra„ Spice Girls “„ Wannabe “ir„ Whitney Houston “„ Aš noriu šokti su kitu “.

Kas yra populiariausia bachelorette vakarėlio daina dabar ir kas bus 2018 m.

Būgniniai ritiniai, prašome! Apdovanojimas už pirmąjį „Bachelorette“ partijos himną eina į „Beyoncé“. "Beyoncé" Crazy In Love "buvo labiausiai transliuojama daina bachelorette partijų grojaraščiuose 2017 m. Tikimasi, kad Bruno Marsas, turintis „Cardi B“ „Finesse“ ir „Ed Sheeran“ „Perfect“ (originalas arba dueto versijas!), 2018 m. Fotografija: Alissa Noelle Photography

Kokias dainų rūšis labiausiai tikėtina, kad visi šokių?


„Eikite į puikias, šventines dainas su pozityvia atmosfera. Jūs švenčiate nuotakos ateitį kaip žmoną, taigi tai ne laikas paryškinti dainas apie širdies plakimą ar kovą“, - tęsė ji. Cook taip pat rekomendavo „TLC“ „No Scrubs“, Iggy Azalea „Fancy“ ir Miley Cyrus „Mes negalime sustoti“, kurie visi pasirodė grojaraščio viršuje 10.

Koks yra jūsų geriausias patarimas, kaip padaryti geriausią grojaraštį?

Viskas apie savo auditoriją, sakė Kuko. „Visada malonu mesti dainą, kuri kreipiasi į konkrečius svečius“, - sakė ji. „Jei garbės tarnaitė turi„ Uptown Funk “pasipriešinimą ir ji jaučiasi gerai, mesti jį į grojaraštį!"