Vestuvių planavimo patarimai A tipo nuotaka


Fotografija: Elizabeth Fogarty Photography

A tipo asmenybės gausite toli gyvenime: Jūs esate ambicingas, agresyvus (geras būdas), konkurencingas ir žinote, ko norite. Bet kai kalbama apie vestuvių planavimą, tai gali jums padėti. Būdamas nuotaka yra pakankamai įtemptas, tačiau, kai esate A tipo nuotaka, kažkada sudėtingesnė. Jūs norite būti atsakingas už viską ir viską, beveik taip pat organizuotas, ir jūs einate į priekį, nes visi jūsų pyragas yra didžiausias iš metų.

Kad įsitikintumėte, jog jūsų asmenybė neužsidega prieš jūsų didelę dieną, atkreipkite dėmesį į šiuos ekspertų patvirtintus patarimus dėl vestuvių planavimo be vairavimo.

Patarimai vestuvių planavimui neprarandant savo proto

Padarykite planavimo laiką.

Kad įsitikintumėte, jog laikote savo mintis ramiai, išsiaiškinkite tvarkaraštį ir laikykitės jo. Turėdami griežtą planavimo grafiką, kad išeitumėte, neduosite, kad smulkios detalės nustumtų. Vietoj to, kad sutelktumėte dėmesį į tai, kokios spalvos servetėlės ​​norite, jūs laikysite akis į didesnį vaizdą ir skraidysite pro procesą be problemų.

Neskubėkite į kiekvieną detalę.

Kalbant apie smulkias detales, lengva įsikabinti į tuos dalykus, kurie gali būti nesvarbūs. Bet kai jūs įeinate į dalykus, kurie nėra prioritetiniai, galite praleisti svarbiausią dalyką. „Būdamas A tipo vestuvės planavimas yra geras dalykas, jei nuotaka supranta, kas yra svarbesnis už kitus, - sako Ashley Douglass, Ashley Douglass renginių savininkas ir kūrybos direktorius. „Kai esate A tipo, gali būti sunku atlikti užduotis, nes jie išnaudoja kiekvieną pasirinkimą ir detalę, kaip ir planuotojui, bet tam tikru momentu jums reikia skambinti ir pereiti į kitą užduotį.“ Pirmiausia nuspręskite dėl didelių detalių, tada užtrukite šiek tiek laiko mažesniems, mažiau svarbiems dalykams. Procesas bus toks sklandesnis - pasitikėkite.

Sukurkite organizacinę sistemą, su kuria jums patinka.

Jei jūsų smegenys niekada neišsijungs, išsiaiškinkite sistemą, kuri leistų išlaikyti visas savo idėjas vienoje vietoje - ir leidžia jūsų protui turėti labai reikalingą pertrauką. „Kai jūsų protas lenktynes ​​ir esate susirūpinęs, kad galbūt kažką pamiršote, parašykite jį, - sako Kate Whelan, Kate Whelan renginių savininkas ir pagrindinis konsultantas. „Aš jį vadinu parsisiuntimu. Įsitikinkite, kad atsisiunčiate visas savo idėjas ir darbus saugioje vietoje tik taip galiu atsipalaiduoti. Jei bandau prisiminti viską, kas yra mano smegenyse, negaliu būti čia ir mėgautis tuo metu, kai aš esu.

Pirmieji 8 vestuvių planavimo sprendimai

Žinokite, kad negalite valdyti visko.

Pajungimas iš kontrolės yra A tipo asmenybės blogiausias košmaras. Bet tam tikru momentu jūs tiesiog turite pasitikėti, kad aplinkiniai žmonės bus atsakingi už save ir savo pareigas. „Jūs turite pripažinti, kad negalite kontroliuoti kitų žmonių, pavyzdžiui, savo šeimos narių ar savo nuotakos vakarėlio“, - sako Douglassas. „Prieš savaitę ar dvi savaites prieš vestuves atsiųskite el. Laišką savo vestuvių partijos nariams ir artimiausiems šeimos nariams, išsamiai apibūdindami savo savaitės savaitės laiką. Paaiškinkite, kiek laiko nuotraukos yra ir kur, kada jie turėtų būti autobusu - jūs jį pavadinate. nesugebėsite sau prisiimti atsakomybės už savo veiksmus. Jūs negalite nuolat rūpintis kiekvienu asmeniu. “

Atminkite, kad tai ne konkurencija.

Visų rūšių konkurencinis pobūdis yra „As“, tačiau palikite jį prie durų, kai kalbama apie savo vestuves. Vietoj to, kad lygintumėte savo suknelę, vietą ir dekorą su draugais, kurie praeityje susituokė, tiesiog padarykite tai, kas daro jus laimingu ir prisimink, kas yra santuokos taškas. Jūs įrodote savo meilę vieni kitiems, nenaudodami dienos kaip pasiteisinimo būti viena viršutine.

Pasitikėkite savo komanda.

Vestuvės yra brangios dėl priežasčių: Jūs samdote visą žmonių darbo grupę, kad padėtų paversti savo svajones realybe. Tačiau, norint pilnai mėgautis savo ypatinga diena, turite pasitikėti jais ir sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu: susituokti. „Jūs turite pasitikėti tiekėjais, kuriuos tu įneša savo komandai, ir taip pat žinoti, kada sukelia sau nereikalingą stresą“, - teigia Douglasas. Priešingu atveju jums bus pernelyg nerimaujama dėl stalo nustatymų, kad galėtumėte pasimėgauti visa, kas yra jūsų vestuvėse.

Nepamirškite atsipalaiduoti.

Tai turėtų būti paprasčiausias žingsnis, bet tai nėra lengva, ypač todėl, kad einate per įtemptą vestuvių planavimo procesą. Net kai sąskaitos krenta ir viskas atsitinka, nepamirškite giliai įkvėpti, šypsotis ir galvoti, kodėl jūs einate per visą šį procesą.