Moterys dalijasi tuo, kas iš tiesų norėjo būti paskutiniu savo draugu, kad susituoktų


Fotografija: Josh ir Dana Fernandez

Negalime paneigti to, kad gyvenimas dažnai vyksta tikėtina įvykių seka. Jūs einate į mokyklą, baigiate, jūs įsimylėjote, tu susituokiate, turite kūdikių, tapote seneliais ir pan. Išnaudoti galvoti apie tai, ar ne? Kas dar labiau varginantis, tiek psichiškai, tiek emociškai, jaučiasi kaip vėlai vakarui, ypač žiūrėdami savo draugus ir kolegas, pasiekiančius šiuos įdomius gyvenimo etapus prieš akis.

Tiems, kurie nori susituokti, tai gali būti ypač sunku, jei nesate tinkama vieta vedybai, kai visi jūsų draugai yra. Nors jie gali atlikti įspūdingus dalykus gyvenime, matydami, kad visi kiti vaikščioja po lynu, o jūs žiūrite ceremoniją iš minios, gali būti sunku. Kaip laimingi, kaip jūs, be abejo, esate draugams, šeimos nariams ir tobuliems nepažįstantiems, kurie, atrodo, įsitraukia į kairę ir į dešinę, nėra neįprasta sustoti ir stebėtis: „Kada bus mano eilė?“.

Susijusios: Ką daryti, kai jūsų geriausias draugas įsijungia

Kaip paskutinė jos draugo grupė susituokti, Niujorke įsikūrusi Sidnėjaus D. buvo daugiau kartų daugiau pamokų, nei ji galėjo tikėtis (ir ji turi suknelių, kad ją įrodytų). „Santuoka nebūtinai buvo vienas iš tų dalykų, kuriuos turėjau savo darbotvarkėje. Maniau, kad jei tu myli ką nors, popieriaus gabalas nedaro jokio skirtumo. Ne pats brandiausias būdas galvoti apie mokesčius, paveldėjimą, ir tt “, - sako ji. Visa tai pasikeitė, kai ji pasiekė 30-ųjų vidurio ir susitiko su šiuo metu vyru. "Mes abu nusprendėme, kad mes visi norėjome susituokti, ir aš taip džiaugiuosi, kad mes padarėme!" Sidnėjuje buvo stebuklingai naudinga, kai ji buvo paskutinė jos įgula, nes ji žinojo, ko tikėtis ir ko norėjo savo ceremonijoje ir priėmime.

Kai Liz R. iš Phoenix, Arizona, susituokė 34 metais, dauguma jos draugų jau buvo vedę. „Mano dvidešimtajame dešimtmetyje buvo sunku, nes pajutau, kad aš praleidau, bet tada aš padariau visą karjerą, kai buvau apie 26 metus. Grįžau į mokyklą, keliaujau daugiau, persikėliau iš šalies ir pradėjau naują darbas visiškai naujame lauke, ir nemanau, kad tai padariau, jei buvau vedęs “, - sako ji. Vienintelis apgailestavimas dėl to, kad Lizas susituokė vėliau, yra tai, kad ji nori, kad ji būtų jaunesnė, kai gimė dukra. „Kai turite vaiką, jūs suprantate, kad norite su jais praleisti tiek metų, kiek jūs galbūt galite. Aš matau kai kuriuos geriausius draugus su vaikais, kurie jau yra vidurinėje mokykloje ir viduryje. ji sako. Tačiau ji taip pat mato daugybę profesionalų, ypač tai, kad ji buvo labiau įsitvirtinusi savo gyvenime ir karjeroje, kai ji apsigyveno ir suteikė jai daugiau laisvės.

Susijusios temos: Kaip elgtis, kai visi aplink jus įsitraukia, bet jūs ne

Kai Nicole C., Majamyje, Floridoje, persikėlė iš Naujosios Džersis 2014 m., Maždaug pusė jos draugų buvo susituokę, ir atrodė, kad ji bus šalia. Ji tapo įtraukta tik po metų, jos 30-ąjį gimtadienį ir 2016 m. Rudenį suplanavo vestuves, tačiau dalyvavimas nebuvo baigtas ir jos vestuvės buvo iškeltos tik šešis mėnesius į planavimą. „Nusprendžiau likti Floridoje, ir aš esu labai dėkingas, nes aš pasilikau, nes baigiau susitikti su mano dabar sužadėtine ir mes turime datą, nustatytą 2019 m. ji sako. "Aš oficialiai būsiu paskutinė mano pagrindinė draugų grupė, kad būčiau susituokusi ir vienintelė neturės vaikų." Bet kai ji planuoja savo vestuves, ji pastebi, kad yra kitoks dinamika, ypač jos amžiuje. „Mano draugai jau suplanavo mano„ bachelorette “vakarėlį daugiausia dėl to, kad jie nori mergaičių išvykimo ir išeiti iš vaikų, o tipiškas beprotiškas bacheloretės vakarėlis yra pakeistas merginų kelione.“

Elizabeth T., iš Čikagos, Ilinojaus, sukūrė pačių miesto mergaičių gyvenimo būdą, bet nuo pat pradžių iš vidutinio dydžio miestelio, esančio tikrajame Midwest, beveik visi, kurie išvyko į vidurinę mokyklą, sujungė keletą metų po kolegijos. „Čikagoje viskas vėlesnė, tačiau vertinu, bet manau, kad aš tikrai jaučiau didesnį spaudimą, jei ne gyvenu dideliame mieste“, - sako ji. „Aš taip pat praleidau didžiąją dalį savo 20-ųjų keliauti ir tada pastatiau savo verslą, todėl manau, kad taip pat buvo atsižvelgta į tai, kad vestuvės buvo madingos.“ Kadangi ji dabar yra dvi savaites nuo savo vestuvių, ji mano, kad jos draugai yra labiau susijaudinę, nei jie būtų buvę jaunesniame amžiuje. „Kai mes buvome jaunesni, buvo keletas metų, kai turėtume septynias vestuves, o tai gali būti didžiulis“, - sako ji. „Dabar, kai esame vyresni, visi džiaugiasi, kad išvyksta savaitgalis.“