Kick Off 2017 užsakydami „Getaway“ su šiais išskirtiniais viešbučių pasiūlymais


Fotografija: „Landings Resort and Spa“ sutikimas

Kas geriau nei užsakyti romantišką pabėgimą dviems? Rezervuokite vieną biudžetą! Kiekvieną mėnesį internete - ir kiekviename spausdinimo numeryje Marta Stewart vestuvės- suteikiame savo skaitytojams prieigą prie išskirtinių kelionių pasiūlymų.

 

„Landings Resort and Spa“, Šv

Šiame prabangiame buto viešbutyje yra numeriai su vaizdais į vandenyną ir prabangią jachtų prieplauką.


Susitarimas: Iki 50% nuolaida vieno miegamojo vaizdui į vandenyną arba pakrantės liukso (suite) su butlerio paslauga, kasdieniniu pusryčiu, buteliu šampano ir 50% nuolaida vienos valandos poroms masažuoti „Soleil“ SPA.


Detalės: Nuo $ 582 už naktį, mažiausiai 3 naktų. Užsisakykite iki 2017 m. Liepos 30 d. keliauti per 2017 m. gruodžio 17 d.


Užsakymo kodas: MARTHA17, landingsstlucia.com.

Romantiškiausi pasaulio tikslai bus Jums rezervuoti savo medaus mėnesį nedelsiant Fotografija: „Mahekal Beach Resort“

Mahekal Beach Resort, Playa del Carmen, MeksikaĮsikūręs tarp džiunglių ir paplūdimio, šis neseniai atnaujintas kurortas turi 196 stoginius stoginius namelius vos keli žingsniai nuo smėlio.


Susitarimas: Užsisakykite keturias naktis su „MAP“ maitinimo planu (kasdien patiekiami pusryčiai ir pietūs ar vakarienė) ir gaukite penktą naktį nemokamai (sutaupoma 40%). Jame taip pat yra romantiška lovų rūkymas, vienas butelis putojančio vyno ir neribota prieiga prie dviračių, baidarių ir dviračių lentų.


Detalės: Nuo $ 208 vienam asmeniui. Užsisakykite iki 2017 m. Kovo 31 d. Kelionėms nuo 2017 m. Balandžio 1 d. Iki 2017 m. Gruodžio 30 d.


Užsakymo kodas: MAWED, mahekalbeachresort.com.


Fotografija: „Kyambura Gorge Lodge“ sutikimas

„Kyambura Gorge Lodge“ ir „Bwindi Lodge“, Uganda


Jūs ateisite į akį su gorilais, kamščiais ir kitais laukiniais gyvūnais dėl šio nuotykių medaus mėnesio per „Volcanoes Safaris“.


Susitarimas: 30% nuolaida septynių dienų visapusiškam safariui (transportui, gidams, ekskursijoms, maitinimui ir pan.), Taip pat vietinių dovanų krepšeliui, porų masažui, privačiam maistui ir tradicinei įsipareigojimo ceremonijai.


Detalės: nuo $ 7,818 dviems žmonėms (įskaitant gorilos leidimus), viskas įskaičiuota. Užsisakykite iki 2017 m. Rugsėjo 30 d. Kelionėms balandžio, gegužės ir lapkričio mėnesiais.


Užsakymo kodas: 866-599-2737 ir paminėjo Martha Stewart vestuves, volcanoessafaris.com.

Fotografija: W Hotels sutikimu

W Los Angeles - West Beverly HillsŠi didelės energijos nuosavybė yra ideali vieta tyrinėti La La Land - nuo Santa Monica paplūdimio iki Beverly Hills parduotuvių.


Susitarimas: 30% nuolaida geriausiam prieinamam tarifui, plius pusryčiai dviem, šampanas ir nemokamas atnaujinimas (pagal prieinamumą)


Detalės: nuo $ 399 už naktį. Užsisakykite iki 2017 m. Vasario 28 d. Kelionei iki 2017 m. Gruodžio 31 d.


Užsakymo kodas: MSW, wlosangeles.com/MSW.

Atostogų nuomos 101: Patarimai, kaip užsisakyti „Honeymoon Sans“ viešbutį