Tracy Andersonas atskleidžia 10 geriausių Brides-to-Be treniruočių patarimų


Fotografija: Getty

Kiekvienas nori, kad jos vestuvės dieną atrodytų geriausiai, ir susidursime su juo - kada turėsite daugiau motyvacijos formuotis, kaip jūs dabar? Tačiau man svarbiausia pradėti nuo to, kaip jaučiatės. Ar esate ramūs ir subalansavę vestuvių planavimo ir streso mažinimo veiklą, kurią mėgstate? Ir jūs gaunate daug poilsio? (Kai kurie brides, kuriuos aš žinau, neplanuos užduočių vėlai vakare; jie žino, kad išvengiant ekrano laiko, tai yra geresnis nakties miegas.) Ar visa tai ir gerai atrodys bus laimingas šalutinis poveikis.


Žinoma, jei jūsų tikslas yra geresnis tinkamumas, pratimas turi būti lygtis. Susitikau su daugeliu nuotakų, kurie net nenori apsipirkti, kol jie „nepakeis“. Ir aš jį gaunu. Tačiau jūsų vestuvių skaičiavimas nėra laikas dramatiškiems pokyčiams ar nesveikiems, pvz., Mitybos sutrikimams. Tuo tikslu aš nusprendžiau paprašyti fitneso guru „Tracy Anderson“ pasidalinti patarimais, kaip gauti tinkamus ir sveikus - nesikreipiant į kraštutinumus, ir ji mielai suteikė.

Geriausios treniruotės kiekvienai vestuvių suknelei

1. Negalima laukti!

„Jei dar nepadarėte darbo, pradėkite režimą, kai tik nustatysite vestuvių datą. Tai suteiks jums laiko saugiems ir tvariems rezultatams. Jūs ruošiatės įsipareigoti partneriui visą gyvenimą; visų pirma gyvenimo būdo! "


2. Atlikite kasdieninį įvykį.

„Tai padės išlaisvinti ir sumažinti stresą, atsirandantį planuojant didelę dieną.


3. Sumaišykite.

„Negalima pasikliauti vien širdimi. Visada mano klientai atlieka raumenų struktūrą (stiprumą) kasdien, plius širdis, jei jie nori numesti svorio. Galite rasti veiksmingų treniruočių programų, kurios siūlo tiek valandą, taigi tai daroma netgi kai esate užimtas. "


4. Patys save.

„Jei esate panašus į daugybę nuotakų, jūsų vestuvių apranga apima be apyrankės (arba be rankovių), todėl pasiruoškite, kad būtų rodomos šios rankos ir pečiai.

5. Patikrinkite savo mitybą.

„Įsitikinkite, kad kūną maitinate sveiki, sveiki maisto produktai. Valgykite nedideles porcijas per dieną ir sutelkkite dėmesį į liesus baltymus. Baltymų kokteiliai yra greiti ir sveiki, ypač jei tuos namus tuos, kurie yra švieži. , bet kai man reikia ko nors, paimsiu mažą riešutų paketą, pavyzdžiui, tamariškų migdolų. "


Fotografija: Getty

6. Žiūrėti gėrimus.

„Visur plaukite vandenį - niekada neturėtumėte jaustis troškulys. Per daug alkoholio gali sukelti uždegimą, bet jūs neturite uždrausti jo. Man patinka geras vynas, o kol gausite treniruotes, stiklas ar du gali atsipalaiduokite! "


7. Šokis!

„Tai puiki treniruotė, kurios tikslas - linksmintis. Ieškokite aukštos energijos klasės arba namuose esančios programos, kuri padidina širdies susitraukimų dažnį ir įtraukia jūsų protą kojomis ir įvairiais ritmais.“

8. Nebijokite skalės.

"Jūs turėtumėte pasverti save kiekvieną rytą, tuo pačiu mastu. Tai suteiks jausmą, kaip jūs darote savo tikslus."

9. Būkite malonūs sau.

„Įsitikinkite, kad pokalbiai, kuriuos jūs turite savo galvoje, yra teigiami, net jei jūs turite svorio prarasti. Svarbu, kad jūsų sveikata būtų rodoma mylinčiu, savigarbos būdu“.

10. Prireiks laiko.

„Raskite savo mėgstamą veiklą, o ne apskritai apie vestuvių planavimą. Skaitykite, medituokite, pasimėgaukite su draugais, žiūrėkite filmą, paimkite kepimo klasę - nesvarbu, kas leidžia jums atsipalaiduoti“.

13 Meilės temų treniruočių dainos