4 Esminiai patarimai, kaip išvengti vestuvių registro apgailestavimo


Fotografija: Zolos sutikimas

Jūsų vestuvių registro sukūrimas yra įdomi patirtis, nesvarbu, ar didelis, ar mažas, dekoratyvinis ar funkcionalus, jūsų registruojami daiktai bus svarbi jūsų gyvenimo dalis kaip jaunavedžiai ir suteiks jūsų namams ypatingą jausmą. Kai kalbama apie savo registro kūrimą, nesvarbu, ar jis yra parduotuvėje, ar internete, arba galbūt abiejų derinys, tai yra pernelyg lengva pereiti šiek tiek virš borto, pridedant elementus ant užgaidos, kad galiausiai net nenorite. Kad išvengtumėte registro apgailestavimo (ir daugybė grąžų), atlikite šiuos patarimus.

Susiję: Ne tavo motinos vestuvių registras: daiktai, kurių neprivalote pridėti prie savo dovanų sąrašo

Naršykite savo registro parinktis

Pradėkite atlikdami deramą patikrinimą. Perskaitykite apie tai, kokie daiktai ir namų prekės paprastai yra įtrauktos į vestuvių registrą, taip pat susipažinkite su kai kuriomis registro alternatyvomis, pvz., Internetiniu medaus mėnesio fondu, leidžiančiu svečiams prisidėti prie savo lėktuvo bilieto arba įsigyti konkrečią patirtį.

Įvertinkite, ką jau turite

Jau turite savo pliušinius rankšluosčius ir kai kuriuos šefo vertus virtuvės įtaisus? Kirsti tuos sąrašus. Suraskite, ką turite, kad jūs mėgstate ir esate puikioje būsenoje - taip pat, ką jūsų sužadėtinis gali turėti savo vietoje, jei dar nesudarėte. Jums tikrai nereikia dublikatų!

Sudaryti pageidavimų sąrašą

Kokie elementai yra jūsų dviejų prioritetai? Pasikalbėkite su savo sužadėtiniu, kad įsitikintumėte, jog esate tame pačiame puslapyje apie tai, kokie registro elementai yra svarbiausi, tada pažiūrėkite, ar negalite pašalinti kai kurių kitų. Pavyzdys: jei ne daug kepate (ir neturite daug vietos priešais), jums gali prireikti ne toje pačioje stovinčioje virtuvės maišyklėje.

Sukurkite savo registrus protingai

Dauguma porų pasirenka nuo dviejų iki trijų vestuvių registrų, suteikdamos svečiams galimybę įsigyti ir parduotuvių, ir apsipirkti internetu įvairiomis kainomis. Siekiant išvengti dublikatų ir impulsyvių papildymų, pabandykite suteikti kiekvienam savo registrui dėmesio, nesvarbu, ar virtuvės daiktai laikomi viename registre, ar dar vienas dovanų sąrašas apie praktinius esminius dalykus, o kitas - apie dekoratyvinius, pramoginius ar kitaip vertingus daiktus. Galų gale, mažai organizacijai bus lengviau jūsų svečiams.