Vestuvių planavimas tėvų kieme? Štai ką reikia žinoti


Fotografija: Bryan iš For Love

Pagalvokite apie vestuvių planavimą savo tėvų kieme? Vestuvės namuose gali padėti jums planuoti unikalų asmeninį renginį, tačiau šios šalys gali reikalauti papildomo planavimo, ypač jei žiūrite į pavasario ar vasaros datą. Kad išvengtumėte klasikinių komedinių scenų Nuotakos Tėvas„Įtraukimas į apyvartą“ - čia viskas, ką reikia žinoti apie mazgo susiejimą savo vaikystės namuose, kol nardysite.

Susiję: Kaip suplanuoti kiemo vestuvių bash

Turėsite gauti įvykio draudimo planą.

Prieš pradėdami samdyti pardavėjus ir išvykdami savo vestuvių vestuvių planavimo procesą, įsitikinkite, kad turite tinkamą draudimą, kad padengtumėte savo tėvų namuose padarytą žalą, asmeninę atsakomybę, kaip šeimininkus, ir daugybę žagsėjimų, kurie gali įvykti pakeliui. Yra daugybė įmonių, siūlančių įvykių draudimą, arba galite įsigyti politiką per savo (ar tėvų) namų savininkų draudimo brokerį.

Turėkite lietaus planą.

Lietaus planas yra labai svarbus, kai planuojate vestuvių pavasarį ar vasarą. Daugeliu atvejų, nuomojant palapinę su išskleidžiamosiomis sienomis, tai triks. Net jei lietaus nėra didelės dienos prognozėje, turėsite apsvarstyti oro sąlygas iki renginio pradžios. Ar tai lietus tris savaites prieš savaitę prieš tavo vestuves? Tikriausiai jums reikės įdėti kietą šokių grindis, nes žolė vis dar bus minkšta. Panašiai nustatykite, ar svečiams bus suteikta galimybė vis dar vaikščioti ant vejos už ceremoniją.

Sužinokite, ar jums reikia leidimų ir planuojate laikytis apribojimų.

Vietos miesto taisyklėse gali būti reikalaujama, kad jūs patrauktumėte parkavimo, triukšmo ar tiesiog tam tikro dydžio įvykio leidimus. Būtinai atlikite savo namų darbus, nes kiekvienas miestas turi savo taisykles, o šios taisyklės kartais keičiasi. Dauguma miestų turi standartinį laiką, kai triukšmas turi baigtis, paprastai maždaug dešimt ar vienuolika valandų. Jūsų tėvai gali leisti važiuoti šiek tiek vėliau, tačiau tai priklauso nuo miesto taisyklių ir jų nuosavybės vietos.

Nuomos autobusai arba automobilių nuoma.

Jei jūsų tėvai gyvena vietovėje, kurioje bus automobilių stovėjimo aikštelė, galėsite išsinuomoti pervežimus į ir iš automobilių stovėjimo aikštelės arba išsinuomoti automobilį į artimiausią automobilį. Jei jūsų tėvai gyvena mieste, kur taksi paslaugos yra lengvai prieinamos, skatinant svečius išvažiuoti, gali būti jūsų geriausia.

Susiję: Kaip mesti namų vestuves neprarandant savo proto

Būkite geras kaimynas.

Triukšmo apribojimų laikymasis ir tinkamo automobilių stovėjimo aikštelės sprendimas yra geros kaimynės dalis. Jūsų tėvai taip pat gali pakviesti savo kaimynus į savo vestuves arba atsiųsti jiems gražią dovaną su pastaba, paaiškindami, kad čia bus surengtas renginys tam tikrą dieną ir tikimės, kad jis nebus pernelyg nepatogus.

Būkite pasirengę nusidėvėjimui.

Kai daugybę valandų turite didelę žmonių grupę per turtą, jūs privalote baigtis šiek tiek nusidėvėjimu. Būtinai aptarkite tai su savo tėvais prieš vestuves ir pateikite aiškų planą, kuris bus finansiškai atsakingas už žalą, kuri nėra padengta draudimu. Jei įmanoma, išlaikykite kuo daugiau šalies, kaip jūs galite.Tai ne tik atima stresą nuo tėvų, kurie turi paruošti namą, kaip jie mano, kad jie yra tinkami, bet apriboja nusidėvėjimą lauko vietose, kurias paprastai lengviau išspręsti.

Įneškite palydovinę virtuvę.

Pasikalbėkite su savo maitinimo komanda apie jų virtuvės poreikius. Kai kurie maitinimo įstaigos nori, kad visi savo maisto ruošimo darbai būtų rengiami ne privačioje vietoje, o kiti gali reikalauti viryklės, grotelių ir kt. Norint užkirsti kelią savo tėvams, palydovinės virtuvės įrengimas lauke gali būti geriausias būdas valgyti vietoje.

Nuomokite nešiojamus tualetus.

Dauguma namų neturi galimybių susidoroti su masiniais žmonių srautais, naudojančiais jų tualetus, ir tai nereikalinga įterpti savo tėvams ir jų namams. Nešiojami tualetai yra įvairių dydžių ir prabangių stilių, ir jie yra viena iš geriausių investicijų, kurias galite padaryti savo vestuvėms. Renginių planuotojai paprastai nurodo apie 40-50 svečių po tualetą. Jūs taip pat galite turėti galimybę išsinuomoti tualetą su savo nuomos mokesčiu, kuris garantuoja, kad kažkas susidurs su šiukšliadėžėmis, kai užpildys, papildys tualetinį popierių ir išlaikys erdvę tvarkingai.

Patikrinkite lauko apšvietimą saugumui.

Jūsų svečių saugumas turėtų būti jūsų vestuvių prioritetų sąrašo viršuje, o tai dažnai reiškia papildomo apšvietimo įvedimą keliams. Taip pat tikriausiai norėsite, kad renginių vietose būtų dekoratyvinis apšvietimas. Jūs galite lengvai išsinuomoti visus šiuos elementus ir juos įdiegti profesionalams.

Nuspręskite, ar jums reikės generatoriaus.

Priklausomai nuo galios, reikalingos apšvietimui, tualetams, virtuvei, grupei ir kt., Gali prireikti papildyti elektros nustatymus savo tėvų vietoje. Atveskite elektriką, kad sužinotumėte, kokių prieinamų grandinių reikia ištraukti, arba pažiūrėkite, ar jūsų apšvietimo montuotojas gali padėti. Gali prireikti atsarginio generatoriaus, kurį taip pat galite išsinuomoti už dieną.

Išnuomokite valymo įgulą.

Nors jūsų tėvai greičiausiai pasakys, kad tai nėra būtina, išsinuomoti valymo įgulą atvykti kitą dieną po vestuvių yra tikrai puikus būdas padėkoti jiems už prieglobą. Nors pardavėjai paprastai stengiasi išvalyti po įvykio, dažnai būna tamsi ir sunku pamatyti, kas yra netvarka. Jūsų maitinimo įstaiga turėtų sugebėti koordinuoti šiukšlių šalinimą, tačiau įsitikinkite, kad tai išsiaiškinsite prieš vestuves, kad jūsų tėvai nebūtų palikti dirbti su ja. Nesvarbu, ką tikėtis, nesitikėkite, kad jūsų draugai ir šeima įsikurs.