4 Patarimai, kaip fotografuoti gražias paplūdimio vestuvių nuotraukas


Fotografija: Rebecca Arthurs

Yra kažkas neįtikėtino svajojančio apie mazgo susiejimą prieš begalinį vandenyną su akvarelės dangumi. Be to, nustatymas leis kai kurias nuostabias vestuvių nuotraukas, kurias galėtumėte tikėtis. Norint gauti puikių vaizdų, jums reikia daugiau nei tik gražios aplinkos ir nuostabaus fotografo: Jūs taip pat norėsite įvesti laiką, pasiruošimą ir įkvėpimą. Norint užtikrinti galimybę paplūdimyje pasimėgauti gražiomis vestuvių nuotraukomis, paprašėme dviejų fotografų pasidalinti savo patarimais.

Susiję: Fotografai Pasidalink Kaip jų epiškiausios vestuvių nuotraukos atėjo į gyvenimą

Pagalvokite apie laiką.

Geriausias būdas pasiruošti yra galvoti apie laiką. Patikrinkite orų prognozę ir numatomą saulėlydžio laiką, vedantį į jūsų didelę dieną, ir palaikykite ryšius su savo fotografu ir planuotoju, kad galėtumėte užfiksuoti aukso valandos romantiką. Erin Chrisman iš Chrisman Studios rekomenduoja planuoti bet kuriuos paplūdimio portretus ar grupinius vaizdus, ​​kurie vyksta nuo vienos iki dviejų valandų iki saulėlydžio. „Atlikite juos po ceremonijos, todėl jums nereikės nerimauti, kad vėjas nešvarus šukuosenas ar suknelės nešvarus“, - sako ji. „Radau, kad kai juos darote prieš ceremoniją, kiekvienas yra šiek tiek nervingas apie tai, kad tampa nepatogus, ar nešvankus, o tai reiškia, kad mažiau natūralių šypsenų ir atsipalaidavimų.

Turėkite atsarginį planą.

Kaip ir su visomis lauko vestuvėmis, oras atlieka didžiulį vaidmenį, kaip eiti diena. Poroms, kurios kelia susirūpinimą dėl to, kad dėl orų reikia judėti, „Chrisman“ rekomenduoja kitą dieną užsisakyti papildomą sesiją su savo fotografu. Tokiu būdu jūs tikrai gausite galimybę gauti paplūdimio portretus be jokio streso.

Nebijokite kūrybiškai.

Stamati Boundouris iš SBphotography daugiausia dėmesio skiria vaizdų kūrimui su „wow“ veiksniu. „Mes visi matėme tūkstančius paskirties vestuvių nuotraukų paplūdimiuose, todėl pabandykite būti kuo kūrybingesni“, - sako jis. „Aš neprieštarauju fotografavimui lietaus metu, jei pora yra už ją. Susijaudinimas ir spontaniškumas, kai baigsis lietus, bus išverstas į nuotraukas ir bus smagu!“

Aktas natūralu.

Kai kalbama apie keliauti paplūdimyje, ir Chrismanas, ir Boundouris sutinka, kad turėtumėte eiti į natūralius, atsitiktinius jausmus savo nuotraukose, o ne formalioje. „Tai turėtų būti laisvesnė, labiau spontaniška. Grupiniams šūviams ypač atsisakykite, kad kiekvienas išliktų vienas šalia kito, griežtai laikydamas savo puokštes“, - sako Chrismanas. Pora portretų atveju Boundouris mėgsta laikyti nešvarumus kaip įmanoma plačiau. „Jūs turite prisiminti, kad jie susitiko ir įsimylėjo, prieš juos samdydami, todėl stengiuosi, kad jie būtų sau tik su paprasčiausiomis kryptimis“, - sako jis. vandens! Super romantiškas. "