4 Jūsų vestuvių priėmimo stalų idėjos


Fotografija: Blush vestuvių fotografija

Sprendžiant, kur jūsų vestuvių svečiai sėdės priėmimo metu, gali pasireikšti stresas, ypač jei yra šeimos drama, daug pažinčių ar didelių draugų grupių, kurias žinote, kad norėsite sėdėti kartu. Nesijaudinkite - vis tiek galite patenkinti kiekvieno poreikius, neištraukdami savo plaukų. Pamirškite apie šeimos politiką ir naudokitės šiais patarimais, kad padėtų išsiaiškinti savo lenteles. Kaip paaiškėja, turite keletą skirtingų variantų.

Susiję: Unikalūs būdai, kaip sėdėti svečiai jūsų vestuvių ceremonijoje

Sumaišykite ir suderinkite

Ar yra atvykę į vestuves svečius, kad jūs visada norėjote pristatyti vieni kitiems, bet niekada neturėjote galimybės? Dabar laikas, todėl eikite į priekį ir įdėkite juos į tą pačią lentelę. Vestuvės yra puikus laikas maišyti, susimaišyti ir susitikti su naujais draugais. Bijo, kad jūsų artimieji jaučiasi drovūs? Kiekvieną stalą visada galite įdėti kaip ledlaužį, pavyzdžiui, užpildyti tuščią žaidimą arba patarimus jaunavedžiams.

Įdėkite panašias grupes

Jo kolegos bičiuliai visi turėtų sėdėti prie stalo, o jūsų draugai turėtų gauti vietas kitoje vietoje. Kalbant apie abipusius draugus ar draugus ar šeimos grupes, kurios yra per didelės tik vienam stalui, turėtumėte kuo daugiau kartu, o paskui priskirti netoliese esančias vietas.

Šeimos reikalas

Jei yra kokia nors drama, venkite to paties stalo. Paskutinis dalykas, kurį norite, kad tavo teta būtų nusiminusi sėdėti šalia savo buvusio vyro ir naujos žmonos. Pabandykite būti jautrūs šeimai, kad jie nesijaustų. Ir, kai abejojate, nepamirškite, kad visi mėgsta sėdi šalia močiutės ir senelio.

Jauni ir seni

Sėdėkite savo jaunesnius draugus ir šeimą šalia šokių aikštelės ir senesnių žmonių. Patikėkite, visi tai įvertins.