Ar įmanoma turėti paprastą, žemo rakto vestuves?


Fotografija: Kate Osborne Photography

Tikriausiai atrodo, kad kiekvienas, kurį žinote, turi ilgas vestuves. Su visais dideliais, smūginiais stiliaus reikalais, poroms lengva daryti prielaidą, kad žemo lygio vestuvės tampa praeities dalyku. Tačiau realybė yra ta, kad ne visos poros nori surengti epinį renginį, skirtą švęsti jų santuoką. Bet ar tikrai įmanoma turėti paprastas vestuves? Pramonės specialistai sutinka, kad tai yra, ir jie jums pasakys, kiek jiems patinka dirbti su jais. Jei jus domina nepakankama šventė, čia reikia žinoti.

Susiję: Intymūs kiemo vestuvės Niujorke

Viskas įskaičiuotos vietos leidžia mažai streso galimybę

Kai kurios poros gali nuolaida bet kokias vietas, kurios specializuojasi vestuvių priegloboje (ir paprastai surengia kelis įvykius toje pačioje savaitgalyje) dėl savo vieno dydžio, kad supaprastinimas greitai atima porą. „All-in-one“ vietos, pvz., Restoranai, viešbučiai ar renginių vietos su maitinimu, personalu ir nuomos paslaugomis, paprastai yra gerai alyvuotos mašinos, atitinkančios patikimą renginio receptą. Tai, ką tai reiškia poroms, yra mažiau sprendimų priėmimas ir mažiau koordinavimas, vedantis iki didelės dienos. Žinoma, jūs vis dar galite turėti viršutinį vakarėlį viskas įskaičiuotoje vietoje, tačiau planavimo stresas jums nebus.

Mažesnis, tuo geriau

Daugeliui porų, minimalistinio požiūrio į vestuvių svečius sąrašas atrodo neįmanomas, tačiau kvietimų atkūrimas tikrai supaprastina jūsų didelių dienų poreikius. Kuo labiau intymus jūsų vestuvės, tuo mažiau streso jis jaustis pirmaujantis, nes lengviau bendrauti su svečiais ir išlaikyti biudžetą.

„Paprasta“ kiemo vestuvių mitas

Priešingai populiariems įsitikinimams, kiemo vestuvės paprastai sukelia daugiau streso ir reikalauja daugiau pastangų, nei supranta poros. Yra tikimybė, kad jūsų namas greičiausiai nėra pastatytas šerti ir pramogauti šimtą žmonių vienu metu, todėl galbūt galėtumėte turėti nešiojamų tualetų, atsarginių generatorių, nuomojamų baldų, laikinojo maitinimo virtuvės, palapinės, jei tai būtų lietaus ir daugiau. Jei norite paprastumo, mes rekomenduojame išvengti vadinamųjų „paprastų“ kiemų vestuvių.

Išmaniai pasirinkite savo prioritetus

Vienas iš geriausių dalykų, kuriuos pora gali padaryti, kad vestuvių planavimas būtų paprastas, sutinka, kad per tris planavimo procesus pirmenybė teikiama pirmenybei. Kai tai padarysite, visi sprendimai, kuriuos atliksite pakeliui, turėtų būti susiję su šiomis detalėmis. Pavyzdžiui, jei nuspręsite, kad svarbiausi elementai yra puiki muzika, geras maistas ir visi draugai bei šeima vienoje vietoje, galite mažiau pabrėžti dalykų, pavyzdžiui, dekoro ir drabužių.

Bendravimas yra raktas

Jei tikrai rimtai norėtumėte sukurti paprastą, mažai svarbią vestuvę, svarbu apie tai pranešti savo vestuvių pardavėjams nuo pat pradžių. Jūsų pardavėjai yra profesionalai, dirbę su nesuskaičiuojamomis vestuvėmis ir tvarkę tiek pat įvairių estetikų. Jei galite pasitikėti jais, kad jūsų vardu skambintumėte teisingai, tikėtina, kad planavimo metu galėsite labiau išjungti ir atsipalaiduoti. Be to, pardavėjai mėgsta žemą raktą.