5 Naudingi patarimai nuotakoms su nerimu


Fotografija: Getty Images

Anot Amerikos nerimo ir depresijos asociacijos, nerimo sutrikimai veikia 18 proc. Gyventojų, įskaitant daugelį nuotakų. Nors nerimas pasireiškia daugybe skirtingų būdų, kai kurie nuotakai pastebi, kad jų psichinė sveikata neigiamai veikia vestuvių planavimo procesą. Jie gali jaustis panikos ir nerimauti, kad peržengia įprastas streso sukeltas vestuvių emocijas. Jei esate nerimaujama nuotaka, bandanti suplanuoti vestuves, šie penki patarimai gali būti naudingi.

Būdami „Sane Sane“, kai vestuvių planavimas

Nuomokite planuotoją

Po įsitraukimo, pirmas įspūdis sakydamas „aš“ gali greitai virsti stresu.Jūsų darbų sąrašas staiga užpildo didžiulį vestuvių užduočių asortimentą ir vien tik dažnai būna pakankamai, kad netikėtai sužadintų nuotaką. Bet tiems, kuriems nerimas, ilgas užduočių sąrašas gali sukelti intensyvius pykčio, streso ar nerimo jausmus. Apsvarstykite galimybę iš anksto planuoti vestuvių planuotoją. Atsakomybės padalijimas su kitu gali padėti sumažinti naštą ir leisti jums lengviau kvėpuoti. Vestuvių planuotojas taip pat gali pasikalbėti su jumis per sunkius sprendimus ir nustatyti protingą terminą, dėl kurio užduočių pavedimas gali būti perduotas.

Imtis reguliarių pertraukų

Nesvarbu, ar samdote planuotoją, ar pats planuojate šventę, kiekviena nuotaka turėtų reguliariai pertraukti kelią, kad būtų išvengta perdegimo. Tai ypač svarbu nuotaikoms su nerimu, kurie gali patirti intensyvesnį slėgį. Reguliarios pertraukos gali atjauninti jūsų protą, subalansuoti streso lygį ir suteikti jums naują perspektyvą didelėje dieną. Nukvieskite naktį ir mėgaukitės dienos naktimi su savo vyru, arba eikite į tarpas tarp pardavėjo paskyrimų.

Apsvarstykite ilgą dalyvavimą

Panašiai, nerimaujantys nuotakai turėtų apsvarstyti ilgą dalyvavimą. Turint pakankamai laiko prieš didelę dieną, galite planuoti savo tempu. Jums nereikės rezervuoti vietos, pasirinkti pardavėjus ar nuspręsti dėl savo nuotakos partijos, kuri leidžia išvengti griežtų ir įtemptų terminų. Ilgalaikiai uždaviniai yra ypač naudingi nuotakoms, turinčioms nerimą; jie gali planuoti savo geras dienas ir imtis labai reikalingos pertraukos, kai jų nerimas nusprendžia veikti.

Negalima patekti į spąstus

Su nerimu dažnai atsiranda tobulumo troškimas, o kai kurie nerimaujantys nuotakai gali nerimauti, kad jų vestuvės neatitiks žurnalų ar dienoraščių nustatytų lūkesčių. Atminkite, kad neturėtumėte jaustis spaudimo, kad į savo šventę įtrauktumėte viską ir viską, ką matote internete. Vestuvės turėtų būti jūsų ir jūsų vyro atspindys - ne idėjų, kurias radote per paieškos variklio rezultatus, rinkinys.

Priimti pagalbą

Draugai ir šeimos nariai visada siūlys padėti planavimo proceso metu. Negalima automatiškai atsisakyti savo paramos, jei jaučiatės, ypač kai jaučiatės priblokštas ir nepakankamai paruoštas. Kai kurių draugų ar bridesmaidų įdarbinimas, siekiant padėti mažoms užduotims, pvz., Sukurti korteles ar surasti kirpyklą, gali sumažinti tam tikrą stresą, o dėl neapsisprendžiamos nuotakos paprašyti, kad kas nors pateiktų antrąją nuomonę apie raštinės ir gėlių gaminius. nereikalingas nerimas ir abejonės.