Nerimaujate, kad mokate per daug už savo vestuves? Štai kaip žinoti, ar pardavėjo citata yra teisinga


Fotografija: Getty Images

Vestuvių planavimas turi daug nežinomos teritorijos, įskaitant daugybę paslapčių apie tai, kas yra „normalus“ biudžetas. Žmonės mėgsta pasakyti, kad vestuvėms taikomas automatinis papildomas mokestis, tačiau kiekvienas didelis dienos pardavėjas jums pasakys, kad jų mokesčiai yra teisingi, konkurencingi ir tinkami jų įdarbintam darbui. Taigi, kaip jūs žinote, ar esate gauti kažką perkrauti? Ir jei įtariate, kad esate perkrautas, ką galite padaryti? Čia aptariame įtartinus kainų nustatymo būdus ir būdus, kaip pasiekti jo apačią.

SUSIJUSIOS: Bendrosios vestuvių biudžeto klausimai ir atsakymai

Ar pasitikite šiuo pardavėju?

Pasitikėjimas savo pardavėjais ne tik padeda jums rūšiuoti, ar jų kainos yra teisingos ir tikslios, bet ir leidžia jiems atlikti geriausius darbus. Kaip vestuvių planuotojas Liz McKellar, Nouveau romantikų savininkas, sako: „Kai klientai pasitiki profesionalais, tai leidžia mums peržengti ir padaryti jus už laimingus!“ Jei turite gerų santykių su savo pardavėju ir tikite, kad jie yra teisingi, tikėtina, kad kainos yra didelės dėl vizijos, kurią sukūrėte kartu. Jei tai ne jūsų diapazone, pasikliaukite patikimu pardavėju ir paklauskite, ką galite padaryti savo biudžete. Jei kyla abejonių dėl pardavėjo sąžiningumo ir vientisumo, gali būti verta palyginti su panašia įmone. Tiesiog todėl, kad gavote citatą iš bendrovės, nereiškia, kad privalote juos samdyti.

Užduoti klausimus.

Nebijokite užginčyti pateiktą citatą. Dalis jūsų tiekėjo darbo (arba jūsų planuotojo, jei turite) yra mokyti jus apie įvairių elementų išlaidas. Tokie dalykai kaip pritaikymas ir atnaujinimai gali atrodyti paprasti, kai juos prašote, tačiau jie gali kainuoti bendrovei daugiau, nei įsivaizdavote. Sužinokite, kas padidina jūsų išlaidas ir ką galite padaryti, kad sumažintumėte šiuos veiksnius. Prisiminkite tai apie pasitikėjimą? Jei negalite patogiai pasiekti šio pokalbio, gali būti laikas ieškoti alternatyvaus pardavėjo.

Tyrinėti alternatyvius pardavėjus ir jų kainas.

Kai kalbama apie daiktus, tokius kaip dekoras, palapinė ir apšvietimas, išlaidos yra labai panašios įvairiuose pardavimuose. Dėl šios priežasties palyginimo citata gana paprasta, nors ir daug laiko. Tai taip pat ten, kur darbas su vestuvių planuotoju gali būti tikrai naudingas, nes jie žino, kokie yra vidutiniai tarifai ir kodėl kai kurie dalykai kainuoja daugiau nei kiti. Pardavėjams, pavyzdžiui, fotografams, vestuvių planuotojams, floristams ir muzikantams, kainos gali labai skirtis, priklausomai nuo įmonės patirties, vietos, pridėtinės vertės ir kur jie atitinka prabangos ar ne prabangos rinką. Šiuo atveju kartais geriausia kreiptis į kainas skirtingai. Užuot atlikę sąnaudų palyginimą, galite paprašyti pardavėjo, ar galite kalbėtis su buvusiais klientais kaip nuorodas ir nustatyti, ar šios poros buvo patenkintos atliktu darbu. Sužinokite, ar verta vertinti kainą.

Patikrinkite savo prioritetus ir patikrinkite juos dar kartą.

Galų gale, jūs visada galėsite rasti ką nors, kas gali padaryti tai, ko norite šiek tiek mažiau ar šiek tiek daugiau. Jei fotografija yra jūsų pirmasis prioritetas ir esate pasirengęs išleisti daugiau nei savo biudžetą, kad atneštumėte fotografą, kurio darbas jau daugelį metų seka, eikite į jį. Turėkite omenyje, kad jums gali tekti šiek tiek duoti kažką kitokio biudžeto, kad galėtumėte dirbti.