5 būdai išvengti vengimo per emocines vestuvių akimirkas


Fotografija: Elizabeth Austin Photography

Vestuvėse dažniausiai pasireiškia raudonos akys, užkietėjęs tušas ir lūpos. Mes jį gauname! Santuoka su savo gyvenimo meile prieš šeimą ir draugus gali būti tokia emocinga, ir nors nėra nieko blogo dėl kelių (laimingų!) Ašarų išnaikinimo didelėje dieną, mes taip pat žinome, kad pilnas vandentiekis gali sukelti sugadintą makiažą ir subpar nuotraukos. Jei būsite nervingi, kad ketinate šokti per labiausiai emocinius dienos momentus, čia yra penki būdai, padedantys išlaikyti savo emocijas tikrinant.

Susijusios: Šitos žavingos nuotraukos Padarykite pirmuosius savo vestuvių dienos vaizdus

Praktikuokite savo įžadus

Nors ašaros trūkčiojančios akimirkos vyksta per vestuves, jūsų ceremonija tikriausiai yra labiausiai emocinė. Kai kurios poros mano, kad ypač sunku išlaikyti savo emocijas tikrinant savo pažadus, ypač jei jie dalijasi jausmais, kuriuos jie parašė. Praktikuokite įžadus taip dažnai, kaip galite prieš vestuves. Nors tai tikrai bus skirtinga dalintis jais su savo artimiausiu vyru ar žmona didelėje dieną, žinant savo žodžius per ir per, gali būti lengviau gauti per juos be negraži verkti.

Atlikite pirmąją išvaizdą

Nors tai nėra kvailas, privati ​​pirmoji išvaizda gali padėti jums patikrinti savo emocijas, prieš pradėdami vaikščioti po praėjimu. Be to, jūs galite mėgautis šiuo momentu ir leisti ašaroms laisvai tekėti, nes turėsite laiko greitai prisiliesti prieš ceremoniją.

Venkite emocinių dainų

Kai kuriems žmonėms muzika ir tekstai stipriai veikia emocijas.Jei dainuojate dainą, kurią žinote, galite pasigirti vaikščiojant po praėjimu, apsvarstyti galimybę taupyti ją mažiau emocinei dienos daliai. Pasirinkus kažką puikios, tačiau vis dar romantiškos ir tinkamos, jūsų procesinės dainos gali padėti jums palikti ašaras.

Pasikalbėkite

Įdėtos emocijos yra tikros, kad vestuvių metu išsisklaidys. Užuot laikydami viską, ryte praleiskite šiek tiek laiko, kad užsirašytų pastabą į savo svarbų kitą ar pasikalbėkite per savo jausmus su savo bridesmaids.

Atminkite, kad turite laiko paliesti

Nesvarbu, ar baigsite ceremoniją, ar paliekate tik keletą ašarų, nenorite skubėti į portreto sesiją tiesiai po to. Vietoj to, palaikykite savo makiažo atlikėją ir suplanuokite keletą minučių, kad galėtumėte prisiliesti prie nuotraukų, kol užfiksuosite nuotraukas. Nepamirškite, kad dauguma makiažo menininkų ima papildomą mokestį, jei norite, kad jie liktų vietoje ilgiau, todėl įsitikinkite, kad tai yra jūsų biudžete. Ir žinant, kad po to, kai ašarą nuleisite per ceremoniją ar priėmimo kalbas, jums reikės suremontuoti makiažą, o tai gali padėti praktiškai išlaikyti viską kartu!