Pagalvoti būdai, kaip padėkoti savo tėvams ir įstatymams už visą savo pagalbą vestuvėse


Fotografija: Mary Claire Photography

Jūsų tėvai ir jūsų nauji įstatymai buvo jums ir jūsų sužadėtiniams, kaip planavote kiekvieną vestuvių dieną. Dabar atėjo laikas padėkoti jiems už visą savo meilę, paramą, patarimus ir įnašus (finansinius ar kitokius) su dovana, kuri parodo, kiek jūs vertinate jų pagalbą. Štai keletas specialių būdų, kaip išreikšti savo padėką, kai pradėsite švęsti šį naują gyvenimo sezoną su savo kitais svarbiais.

Susiję: kūrybingi būdai, kaip pasakyti, ačiū (esate pasveikinti!)

Jūsų vestuvių vyno butelis

Jei bet kuris iš tėvų rinkinių yra savęs paskelbtas vynuogėmis, apsvarstykite galimybę dovanoti jiems butelį ar du iš veislės, kurią tarnavote savo vestuvėse. Jei esate medaus mėnesį vyno šalyje arba lankotės vynuogynu Europoje, apsvarstykite gerą rezervą.

Padarykite juos visomis vakarienėmis

Jūs esate viena šeima, todėl suplanuokite vakarą, kad visus savo tėvus gydytumėte namuose. Be to, tai suteiks jums galimybę išgirsti tą gražią naują vestuvių porą.

Siųsti rašytinę pastabą

Nėra nieko daugiau mąstantis nei ranka užrašyta pastaba, todėl apsvarstykite galimybę kiekvienam iš tėvų siųsti specialią pastabą - antspaudą ir visus! - po savo vestuvių. Tai yra dalykas, kurį jie gali išlaikyti visam laikui, ir jie bus ypač reikšmingi, jei išreikštumėte, kiek jums įkvėpė savo meilės ir atsidavimo pavyzdys.

Sukurkite vestuvių nuotraukų albumą

Paveikslėlis yra vertas tūkstančio žodžių, todėl dėkokite jiems su savo vestuvių dienos profesionaliu fotografijų albumu. Galite pritaikyti juos kiekvienai šeimai, suteikdami abiem tėvų rinkiniams albumą, kuriame pabrėžiama jų šeima ir jūsų ypatinga diena.