8 dalykai, kurių jums nereikia vestuvių dieną


Fotografija: NBarrett Photography

Įsitikinkite, kad esate pasiruošę šiems vestuvių dienos esminiams dalykams (mes žiūrime į rankinį garlaivį, butų porą, nešiojamus garsiakalbius, stilingą drabužį ir kt.), Tačiau suteikite šiems įprastiems poreikiams laisvos dienos.

1. Jūsų mobilusis telefonas

Kas jums reikės paskambinti, jei už visus, kurie jums patinka, būtų atsakyta? Palikite fotografiją ir parašykite savo bridesmaids, groomsmen, svečiams ir šeimai. Galite peržiūrėti, žymėti ir komentuoti nuotraukas po dienos. Tai bus smagu atgaivinti savo dieną vis tiek! Be to, jūs ir jūsų vaikinas nebus linkę nusiųsti paspaudimų viena kitai prieš pirmąjį išvaizdą - ar pasivaikščioti po praeitį.

Socialinės žiniasklaidos taisyklės jūsų vestuvėms

2. Gautų laiškų nulis

Neatsakytus el. Laiškus, tik vienos dienos kuponus ir atsakymus į visus atsakymus galima palikti neperskaitytus ir nerūšiuotus. Priešingai nei visuotinis įsitikinimas, jūsų gautų laiškų aplankas nebus susprogdintas, jei pranešimų skaičius bus dvigubas.

3. Mobiliojo telefono įkroviklis

Jei raginate pakuoti savo telefoną, geras būdas patikrinti savo naudojimą yra atsiminti akumuliatoriaus energiją. Jei jūsų „iPhone“ pradeda prarasti pagrindinę sulčių dalį, paimkite tai kaip ženklą, kad jūs turite pakankamai ekrano laiko tam laikui, ir jūs turėtumėte išjungti - ne aukštyn!

4. Guma

Su visomis atviromis nuotraukomis ir pasirengusiais portretais, jums visiems reikia turėti fotoaparatą ir šypseną. Negalima gauti sugautų dantenų į burną.

5. Žaidimai

Mados žurnalai, knygos, vaizdo žaidimai (jaunikis žino, apie ką kalbame) ir „Candy Crush“ gali likti nuošalyje. Didžiąją dienos dalį (net ir pirmąją valandą) supa jūsų artimiausi draugai ir šeima; nesilaikykite savo laiko su savimi!

6. Raktai

Namai ir automobilio raktai yra skirti prarastiems ir atrastiems, jei jie supakuoti kartu su didele diena. Dar svarbiau: jūsų kambario raktas turėtų būti patikėtas jūsų viešbučio registratūros darbuotojams su instrukcijomis, kurios jums ateis nakties pabaigoje.

7. Jūsų medaus bagažas

Jei važiuojate tiesiai į oro uostą nuo registratūros, paskirkite pamergėną, draugą ar planuotoją, kad būtų užtikrintas jūsų bagažo prieplaukos automobilis. Jūs nenorite, kad Bahamų kojos būtų pastatytos tik tada, kai suprasite, kad jūsų pervežimas (ir žavinga nauja bikini) vis dar būna jūsų persirengimo kambaryje arba atgal į viešbutį.

Gauti medaus mėnesio pakavimo patarimus

8. „Selfie Stick“

Palikite nuotraukų rekvizitus savo draugams. Kaip jūs apkabinsite artimiausius ir brangiausius kaklus, ar laikysite savo vaikino ranką (ar tą parašo kokteilį), jei jis yra susietas su technikos įrankiu?

Kokie fotografai nori jums žinoti