6 dalykai, kurie gali būti netinkami jūsų vestuvėms, ir kodėl tai gerai, jei jie tai daro


Fotografija: M. K. Sadler

Jei turite košmarų apie prikabintas vestuvių sukneles, užmirštas užuolaidas ir uraganus naktyse, vedančiose iki jūsų didelės dienos, mes čia sakome, kad tai visiškai normalu. Štai dalykas: kažkas tikriausiai bus „neteisinga“ jūsų vestuvių dieną, bet tai bus visiškai gerai. Mes paaiškinsime, kodėl kai kurie iš labiausiai paplitusių dalykų. Turėkite omenyje šį pep kalbėti, kai žinomi blogiausio atvejo scenarijai pradeda įsiveržti į jūsų erdvę. Ir, jei visa kita nepavyksta, prisiminkite šią vestuvių planuotojo Haley Horsfall WED patarimą: „Padarykite taiką su negalia prieš laiką. Brides, kurie iš anksto nusprendžia, kad išliks buvę, ramūs ir sutelkę dėmesį į tai, kas diena tikrai yra apie laimingiausius brides! "

Raktas į ramybės palaikymą vestuvių nelaimės metu

Ką daryti, jei oras yra blogas?

„Sukurkite oro atsarginio plano, kurį tikrai patinka - ne tik vieną, kurį galėtumėte gyventi, jei turėtumėte jį naudoti“, - pataria Horsfall. "Papildomas biudžetas ir planavimas yra verta." „Horsfall“ ir jos komanda netgi ištraukė vestuves Charleston potvynio metu. „Gatvės buvo užtvindytos ir niekas negalėjo keliauti, todėl mes nusprendėme, kad turėtume jiems vestuves. Mes užpildėme judančią furgoną, savo automobilius ir kelis visureigius, stovėję aukščiausiame aukštyje, kuriame galėjome, ir pradėjome kelis kartus keliones. " Galų gale, visi, išskyrus tris vestuvių svečius, galėjo lankyti, kaip planuota, nors jie turėjo nueiti į naują vietą. Istorijos moralė? Jei viena pora gali susituokti apotvynių, galite susieti mazgą su keliais drizzles.

Ką daryti, jei aš vėlu?

Tai paprasta: jei vos kelios minutės vėluojate, tai tikrai nesvarbu. Nieko neįvyksta be nuotakos! Ir jei jums reikia laikyti keletą minučių, kol laukia, kol VIP lankysis per eismą, tai nieko nėra vestuvių planuotojai ir vietovės, kurių anksčiau nematė. Tačiau geriausias jūsų statymas yra sukurti šiek tiek buferio laiko į savo tvarkaraštį. Paprašykite svečių atvykti į 17 val. už 5:30 ceremoniją, tada tarnauti prieš ceremoniją kokteilius, kad visi būtų laimingi.

Ką daryti, jei dekoras yra neteisingas?

Jūsų puokštė galų gale atrodo šiek tiek kitokia, nei jūs patvirtinote, arba jūs sužinosite apie valgomojo vaizdą ir patalynė yra netinkama spalva. Nesijaudinkite. Pirmiausia pasakykite ką nors ASAP ir tikimybė, kad jie dės visas pastangas, kad prisitaikytų prie jūsų. Jei tikrai nieko neįmanoma padaryti, nepamirškite, kad esate vienintelis asmuo, kuris su dekoru žino, kas yra „neteisinga“. Jūsų svečiams bus suteikta visa nuotrauka ir tiesiog pamatyti gražią šventę.

Ką daryti, jei kas nors neparodo?

Tikrasis pokalbis: Svečiai, kurie nerodo, net jei jie yra „RSVPed“, bus kompensuoti svečiams, kurie nebuvo pakviesti su plius vienu, bet vis tiek. Atsiprašome, bet jūs tiesiog turite tai išgirsti dabar. Visada yra vienas. Bet kokiu atveju, nesvarbu, ar tai yra papildoma kėdė, ar tuščia, jums bus taip supakuota santuokinė palaima, kuri netgi nepersikirs jūsų proto.

Ką daryti, jei mano šukuosena tampa žemyn?

Kiekvienas turi teta su pinigine, pilnu bobby smeigtukais. Tai yra jų momentas spindėti. Jei esate nervus, ar jūsų MOH atneša garbanojimo geležį į registratūrą tik tuo atveju. Jūsų plaukai negali atrodyti lygiai tokie patys, bet jie vis dar atrodo gražūs - nieko ant nuotakos!