7 dalykai Kiekvienas garbės tarnaitė moka kažkurį tašką


Fotografija: Universal Pictures / Courtesy The Neal Peters kolekcija

Tuo atveju, jei neturite privilegijos pritvirtinti garbės skrybėlę, čia yra žvilgsnis į tai, ką ji gali galvoti per visą vestuvių planavimo procesą. Atkreipkite dėmesį ir pažiūrėkite, ką galite padaryti, kad padėtų jai gyventi pagal savo vardą.

 

1. "Tai brangesnis nei maniau."

Galima daryti prielaidą, kad nuotakos vakarėlis praleidžia šiek tiek daugiau nei tipiškas svečias - pridėti kostiumo suknelės ir šventės. MOH greičiausiai išleis net šiek tiek daugiau nei kitos merginos, nes ji greičiausiai norės įtraukti keletą papildomų prisilietimų, kad jūs (nuotaka) jaustumėtės ypatingai. Juk ji yra jūsų BFF. Neleiskite jai perkrauti visų išlaidų, nes yra dėmesingas. Pagalvokite, kad bachelorette partija ir nuotakų dušas, kad ji niekada nepradės skristi.

2. "Tikiuosi, kad ji leis man pasirinkti pamergės sukneles."

Niekas miršta išleisti 300 dolerių tam tikram jūros dugno tafto kūrimui. Tai yra viena sritis, kurią galite perduoti (daugiausia) MOH. Suteikite jai keletą kriterijų, pvz., Stilių ir spalvų, ir paklauskite, ar ji turi pasiūlymų. (Ji tikrai bus.)

Naujos taisyklės padažui

3. „Bachelorette vakarėlio planavimas yra toks smagu.“

Atvykę su linksmu bachelorette hoopla tikriausiai yra viena iš geriausių MOH dalių. Leiskite jai mėgautis ja, nesikišant per daug. Dabar yra tinkamas laikas pradėti „Pinning“ vietas ir užsiėmimus, kurie jums patinka, kad suteiktų jai dar daugiau idėjų.

Netikėta „Bachelorette Party Ideas“

4. „Bachelorette vakarėlio planavimas yra toks stresas“.

MOH netrukus sužino, kad bachelorette partijos planavimas per kelias minutes gali pereiti nuo linksmybės iki išgalvoto. Padėkite jai, suvaržydami bet kokias divos tendencijas ir prašymus. Jei pastebėsite, kad kiti bridesmaids pradeda komplikuoti dalykus, priminkite visiems, kad šis procesas turėtų būti susijęs su teigiamų prisiminimų kūrimu.

Bachelorette partijos planavimo patarimai

5. „Eek, turiu duoti skrudintuvę ?!“

Jei jūsų MOH nėra natūralus kalbėtojas, nuraminkite ją, kad nors ji gali stovėti prieš daugybę svečių, jūsų dėmesys yra vienintelis, į kurį jam reikia sutelkti dėmesį. Sustabdymas ant poros, o ne į TED pokalbį, yra raktas į ramybės palaikymą.

Gaukite „MOH“ kalbos patarimus

6. "Gal aš turėčiau pirkti daugiau Tylenol?"

Visų draugų ir šeimos grupių koordinavimas yra viena rimta užduotis, kurią reikia tikslinti savo diplomatinius įgūdžius. Suteikite jai šiek tiek apgauti lapą, kuris galėtų padėti jai susidoroti su sunkiomis asmenybėmis. Pavyzdžiui, pusbrolis Marija blogai reaguoja į el. Paštą, bet negaus jokio laiko.

7. "Man patinka vadovauti pakuotei."

Tai yra svarbus vaidmuo ir visų įvykių ištraukimas ir visko stebėjimas yra didelė įmonė, kurią ji turėtų didžiuotis. Priminkite jai, kad ji daro puikų darbą, kad padidintų savo pasitikėjimą dar labiau.