Įrodymas, kad Taylor Swift yra laimingiausia garbės tarnaitė


Fotografija: Taylor Swift per Instagram

Garbės tarnaitė puikiai atrodo Taylor Swift! Per savaitgalį 26-metų Grammy apdovanojimų pelnęs menininkas lankėsi vaikystės draugo vestuvėse Pensilvanijoje, ir atrodė, kad ji turėjo kamuolį. „Swift“ žinojo visą savo gyvenimą britą, Britanyą Maacką, ir pažadėjo būti jos tarnaitė prieš metus. „Su juo susitikau, kai buvau 10 dienų, o jis darželyje.“ Po vestuvių Swift užrašė vestuvių vakarėlio Instagram. „Dabar jie yra vedę ir aš esu laimingiausia garbės tarnaitė. Sveikiname @britmaack ir Ben!“

 

Norint parodyti, kiek ilgai ji ir Maack buvo draugai, „Swift“ netgi paskelbė atminimo nuotrauką, po kurios buvo nušautas MOH ir nuotaka, visi užaugę ir dėvėti puošnias „Reem Acra“ sukneles. "Reem daro nuostabiausius nuotakos dizainus, o Britany ir aš ieškojome Vogue, ir ji priminė šį vieną suknelę, ir aš buvau tarsi: „Įdomu, ar galėtume eiti į saloną“, - sakė „Swift“ Žmonės. Per vasarą „Swift“ tai įvyko, dubliuodama ją „geriausia diena“ ir sustiprindama savo, kaip geriausio MOH, statusą. Geriausi draugai su viena didžiausių pasaulyje garsenybių tikrai turi savo privilegijų!

 

Swift bridesmaid suknelė pasižymėjo sparkly bodice, kuri papildė nuotakos rankomis siuvinėtą ballgown (ir atitinkamą siuvinėtą katedrą) su kepurių rankovėmis ir gražiais nėrinių detalėmis.


Fotografija: Taylor Swift per Instagram

„Swift“ yra žinoma kaip ištikima savo „komandai“, ir ši vestuvė nebuvo išimtis, nes ji atliko būtinus MOH pareigas ir buvo ten savo draugui be vagystės. Grupės nuotraukoje, 5'10 "" Out of the Woods "dainininkas galbūt išsiskyrė virš daugelio minios, tačiau ji buvo labai sužavėta, kad tą dieną švenčia savo draugų meilę.