Sirijos pabėgėlis išgelbėjo šią nuotakos suknelę


Fotografija: Lindsay Coulter Photography

Ontario vestuvių fotografas Lindsay Coulter praeitą savaitę dirbo renginyje, kai jos nuotaka buvo užstrigo vestuvių dieną. „Jo du“ buvo padedamas į jos suknelę savo bridesmaids, „užsikabino dantų už savo suknelės užtrauktukas“, CNN

Greitai išsprendžiamos 4 vestuvių dienos drabužių spintos

„Coulter“ ir „tarnaitės“ iškart pradėjo dirbti, sustabdydamos „Du“ kaimyno namus, ieškodamos replės. Mažai žinojo moterys, kaimynas Davidas Hobsonas vedė naujus svečius - šviežiai iškrautą Sirijos pabėgėlių šeimą.

Kova su kalbos barjerais (bendravimas susideda iš „Google Translate“ ir „kūno kalbos“), Sirijos šeimos tėvas, Ibrahimas Halilas Dudu pasiūlė savo paramą nelaimingoms vestuvėms. „Meistras“ pagal „Coulter“, Dudu, turėjo 30 metų pataisymo patirtį, akcijų „Buzzfeed“

Per kelias minutes suknelė buvo siuvinėta, visų dalyvių džiaugsmui. „Ji buvo tokia susijaudinusi ir taip laiminga, kad buvau daugiau nei laiminga dirbti. Man patinka padėti Kanados žmonėms iš mano širdies“, - sakė Dudu CTV naujienos.

Dar labiau pastebimas, kad Du ir jos dabar vyras, Earl, taip pat yra imigrantai CNN. „Didžioji dalis nuotakos šeimos lankėsi iš Kinijos, todėl jau nebuvo daug angliškų kalbų“, - sakė Coulter „Buzzfeed“. „Tai buvo tikrai nuostabi pamatyti, kad visi bendrauja per gestus, pavyzdžiui, lankydamiesi pasakyti ačiū“.

Prisimindamas įvykį, Coulter dėkoja Kanadai už jos atviras rankas - politiką, kuri padarė šį vestuvių stebuklą realybe. „Labai didžiuojuosi, kad gyvenau Kanadoje, šalyje, kuri daugybę kartų atvėrė duris pabėgėliams. Aš esu baimė šeimoms, kurios pasveikino šiuos nepažįstamus žmones į savo namus ir gyvenimą, ir aš įkvėpė jo atsparumas mes esame tikrai palaiminti.