12 unikalių vestuvių tradicijų visame pasaulyje


Fotografija: Pablo Béglez

Nuo jaunikio, dovanojančio savo naująją MIL ir laukinę žąsą, į porą, kuri buvo įsišaknijusi virvėje per savo įžadus, kai kurių kultūrų vestuvių ritualai gali susidurti su egzotiškomis, bet ir saldus ir prasmingomis. Pažiūrėkite, ar norite priimti bet kurį iš jų savo vestuvėse.

 

Japonija: aš tai išgerkiu!

Senovės šventinėje tradicijoje vadinama san san kudonuotakos ir jaunikiai iš trijų puodelių paima tris sykis (devyni simbolizuoja trigubą laimę), tada leiskite savo tėvams gurkšnoti. Su kiekvienu gėrimu iš tos pačios taurės gimsta šeima.

 

Ispanija: juodas yra naujas baltas

Tai turi tamsią pusę: užuot pateikę save į nekaltą baltą, Ispanijos bridai eina dramatiškiems juodiems chalatams, kad simbolizuotų, jog mirtis yra vienintelis dalykas, kuris išlaikytų nuotaką iš savo mylimo vyro.

 

Korėja: kur yra laukinių daiktų

Norėdami įrodyti, kad jis nebebus kvailas su kita moterimi, kai jis susituokė, Korėjos jaunikis ceremonijoje pristatys savo naują motiną su medinėmis laukinėmis žąsėmis. Paukštis yra žinoma kaip monogamiškas, ištikimas ir atsidavęs partneris, kurio pavyzdys yra jaunavedžiai.

 

Venesuela

Niekas neprivalo pateikti dingusių asmenų pranešimo, kai šios šalies nuotaka ir jaunikis negali būti surengti savo vestuvių priėmimo pabaigoje: jie dalyvauja populiarioje tradicijoje, kurioje tiesiog pasituokė, o tai atneša jiems sėkmės jei jie nebus sugauti. Taip pat gausite laimės dozę: trūksta pirmojo žmogaus, kuris pastebi jaunavedžius.

 

Rumunija: kaina yra teisinga

Rumunijos jaunikis žaidžia herojus, kai jo šeima ir draugai prieš vestuves „pagrobia“ nuotaką ir jis turi sumokėti išpirką (pinigais ar alkoholiniais gėrimais, o ne „PayPal“) už savo mylimą saugų sugrįžimą.

 

Rusija: meilės įkandimai

Kalbėkite apie šiuolaikinę šeimą! Rusų nuotakos ir jaunikiai užkandžiasi iš papuoštos saldainių karavajair, kas laikosi didžiausio įkandimo, skelbiamas jų šeimos vadovu. <p>

Airija: ryšys, jungiantis

Vestuvių įžadų metu Airijos poros užsikabina rankas ir, aiškinant žodžius „susiejant mazgą“, aplink jų riešus apvyniota juostelė arba virvė, dažnai sutampanti su vestuvių spalvomis, kad liudija, jog sąjunga yra amžina.

 

Jamaika: vykdymas

Kaimo moterys, paprastai susituokusios, dėvi baltas sukneles ir vestuvių tortus gabena per miestą ir aplinkines vietas. Pyragai yra padengti baltu audiniu, todėl nuotaka negali žvilgsnio - tai būtų bloga sėkmė!

 

Nyderlandai

Vietoj tradicinės svečių knygos, olandų nuotakos ir jaunikiai užima puslapį iš gamtos. Registratūroje yra tikras medžio filialas, o svečiai parašo gerus pageidavimus mažiems popieriams, kurie yra pakabinti su juosta iš filialų.

 

Australija: gaukite akmenimis

Šeimos nariams skiriami nedideli akmenys arba įvairios spalvos rutuliukai, paprašyti juos įdėti į dekoratyvinį stiklinį dubenį, kurį išsirinko nuotaka ir jaunikis. Po to, kai jie užmezgė savo naują namą, pora parodo šį „vienybės dubenį“ kaip priminimą apie savo artimųjų paramą.

 

Graikija: saldus idėja

Graikijos mamos ir močiutės užimba naktį prieš vestuves: jie papuošia vestuvių lovą su gėlių žiedlapiais, monetomis ir koufeta (cukriniai migdolai), skatinantis vaisingumą, meilę ir gerovę.

 

Filipinai: „Flying High“

Vestuvių dieną Filipinų nuotaka ir jaunikis dalyvauja tradicijoje išlaisvinti baltus paukščius - moterišką balandį ir vyrišką balandį, kuris simbolizuoja laimingą, harmoningą sąjungą.