Gaukite „Sneak Peek“ apie mūsų vasaros problemą!


Nukreipkite pirmąją vietą į vasarą ir vestuvių planavimą su naujausia problema. Viduje jūs gausite įkvėpimo iš daugiau nei 100 vestuvių suknelių, stilingų naujų vestuvių šukuosenų ir išminties patarimų apie išlaidas. Be to, mes pasidaliname išskirtiniu žvilgsniu į vestuves Oranžinė yra nauja juoda's Samira Wiley ir Lauren Morelli.

50 VASAROS VYRIAUSIAI IDĖJAI, KURIEMS norėtumėte ištempti

Raskite kūrybines idėjas, kurias galite padaryti arba įsigyti mūsų skyriuje „Geras dalykas“, kuriame dalijamės senosios mokyklos desertų nuoma, vėsiomis metalo detalėmis, miniatiūriniais krapais ir unikaliais pyragaičiais. Skaitykite apie gėlių įkvėptas sukneles, tinkančias nuotakoms (ir gėlių mergaitėms), spalvingus žiedus ir laikrodžių apvalkalą jaunikiui. Jūs taip pat gausite ryškias idėjas, kaip išvalyti kokteilių valandą - mes turime skanius kokteilius kupė, fleitai, kalnai ir akmenų akiniai. Pažvelkite į mūsų „Planner“ skyrių, kuriame rasite intel ir patarimų iš šalies. Jūs rasite paslaptis, kaip pasirinkti geriausią spalvų paletę, būdus, kaip išvengti netikėtų išlaidų, pasveikinti maišų idėjas ir vestuvių suknelių kodų dekodavimo vadovą. Tada nuolat ieškokite spalvingų posūkių dėl tradicinio balto vestuvių suknelės, nuo švelniausių atspalvių iki visiškai prisotintų stilių.

Nesvarbu, ar esate anksti ar baigę savo planavimo procesą, žiūrėkite į mūsų tikrąsias vestuves įkvėpimui. Mes daliname Samira Wiley ir Lauren Morelli konfetinius teminius Palm Springs vakarėlius, vėlyvą vasaros vestuves su detalėmis, atspindinčiomis aplinkos florą, fauną ir vabzdžius, ir kitus apsvaiginimo reikalus Naujasis Orleanas, Čikaga, Tenesis ir už jos ribų. Mes taip pat turime šviežių idėjų savo medaus mėnesiui: gaukite išsamius patarimus, kaip rasti geriausią bagažą ir didelę nuotrauką, kaip ir gyvybingą pabėgimą į Meksiką.

Naujausias Marta Stewart vestuvės yra stenduose birželio 5!